Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Magyarországon most milyen...

Magyarországon most milyen légitársaság van?

Figyelt kérdés

Ugye a sajátunk megszűnt, és valaki megvette, vagyis mintha így hallottam volna (nem vagyok annyira képben), na mind1.

A lényeg ,hogy lassan utaznék, és szeretném tudni a szabályzatot a csomagokra stb...-re, szóval melyik társaság honlapján kellene keresgélnem?



2014. aug. 17. 21:14
 1/7 anonim ***** válasza:
Annak a honlapját nézd, akitől a jegyet veszed!
2014. aug. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Magyar tulajdonú légitársaság nincs. Azonban rengeteg külföldi társaság járatai jönnek-mennek Budapesten. A repülőtér honlapján érdemes keresgélni.
2014. aug. 17. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Hová utaznál?
2014. aug. 17. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
london
2014. aug. 17. 23:37
 5/7 anonim ***** válasza:

Londonba több légitársaság is indít járatot Budapestről.


1. British Airways: Heathrow reptérre

2. Wizzair: Luton reptérre

3. Ryanair: Stansted reptérre

4. Easyjet: Gatwick reptérre

5. Norwegien: Gatwick


A Wizzair magyar társaság.

2014. aug. 17. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
:/ olvastam, hogy eltérnek a szabályok egyes társaságoknál. Van ahol 20 kiló a max súly amit vihetek +10 fel a gépre, de van ahol 17, van ahol ennyi meg annyi... és a végén még fizetnem is kellene mert túlléptem :D
2014. aug. 17. 23:48
 7/7 anonim ***** válasza:
De ha nem léped túl, akkor nem kell fizetnem. Amúgy fogadd meg amit az első válaszadó mondott, és keress rá azokra a cégekre, melyeket az imént válaszadó tanácsolt.
2014. aug. 18. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!