Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Van itt olyan, aki repült a...

Van itt olyan, aki repült a 80-as években pl. a MALÉV-val valahová? Milyen volt akkoriban a reptéri ellenőrzés, mennyire volt drága a repjegy, repülőn milyen volt a kényelem, kiszolgálás?

Figyelt kérdés

2014. aug. 22. 12:39
 1/2 anonim ***** válasza:
69%

Én repültem mindenfélével Tu154-gyel és Tu134-gyel is.


Akkoriban kevésbé volt komoly az ellenőrzés. Még porcelán étkészlet volt, és fém evőeszközök, de ha érdekel, az egész nagyon gáz volt: lehetett még dohányozni, és az egész utastér tele volt füsttel.

Azok a kivénhedt légiutas kísérők, akik végigasszisztálták a malév agóniáját, már akkoriban is öreg tyúknak számítottak.

A repjegy ára attól függött, hol vetted meg. Akkoriban is voltak filléres jegyek, csak külföldön kellett megvenni. Ha itthon márkát váltottál, és a cseheknél vetted a jegyeket, vagy a lengyeleknél, hihetetlen olcsó árakat foghattál ki.



Még egy megjegyzés, isten nyugosztalja a malévot, rohadt gyenge életképtelen cég volt világ életében.

2014. aug. 22. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Én leginkább TU-154-el repültem.

Szerintem - az előttem szólóval ellentétben - az egyik legjobb kiszolgálás volt a MALÉV-on! Jó volt a kaja és jó volt a pia is! A légikisasszonyok kora indifferens, az a kupiban számít, a gépen a nyugalom, a szakértelem, az előzékenység a fontos - nem a kor! (olyan fapofák voltak a SWISSAIR-nél voltak akkoriban meg a BA-nél - igaz fiatalabbak) Az ellenőrzés valóban sima volt...

Ültem a Boingeken is, nagyon jó kiszolgálásban volt részem. Nekem semmi bajom nem volt a MALÉVval.

A rengeteg légitársaság közül - melyekkel utaztam - a Lufthansa, a Singapore Airlines és egy pár hatalmasság után közvetlenül a MALÉV szolgáltatásai voltak a legjobbak! Én nagyon sajnálom hogy elherdálták!

2014. aug. 23. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!