Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » WizzAir nagy méretű kézipoggyá...

WizzAir nagy méretű kézipoggyász tartalma? Ezek mehetnek?

Figyelt kérdés
Az ingyenes kis kézipoggyászba lesz a laptop, telefon, stb. De a nagy méretű kézipoggyász (ami az utastérben lesz) tartalma mi lehet? Raknék bele kb 5 pólót, fehérneműt, sminkcuccot (tus, szemceruza, alapozó) esetleg vinnék felbontatlan dohányt (2-3 zacskóval), és a hozzávaló töltőt. Ezek vajon mehetnek? Olyan, hogy dezodor pl? Egy ismerőshöz mennék egy hétre.

2014. aug. 22. 17:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem vihetsz két kézipoggyászt! Vagy a kicsi, vagy a nagy!


Alapvetően a folyadékokra vonatkozó korlátozásokat kell betartani, ami le van írva kismillió helyen.

2014. aug. 22. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Megvettem, miért ne vihetném?
2014. aug. 22. 17:29
 3/13 anonim ***** válasza:

Azért mert 1 darabot lehet felvinni.

Ha vettél nagyot, akkor kicsit már nem vihetsz.

2014. aug. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Nem vihetsz 2 kézipoggyászt! Ha a nagyért fizettél, akkor 1 db nagy kézipoggyászt vihetsz!


De ez világosan le van írva a Wizzair honlapján is!


1 db kicsi ingyen VAGY 1 db nagy, díj ellenében!

2014. aug. 22. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Nem olvastad el a wizzair honlapját??

2 kézipoggyász nem lehet. Vagy az ingyen kisebb vagy a fizetős nagyobb. Ahogy előttem is írták.

2014. aug. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Óh remek.... Mindegy, akkor egy poggyász lesz. De ha ezeket fellehet vinni amiket írtam, akkor elég lett volna az ingyenes is. Visszavonni nem lehet gondolom a fizetős kézipoggyászt? :(
2014. aug. 22. 17:56
 7/13 anonim ***** válasza:
Ha már fizettél, akkor vidd a nagyobb kézipoggyászt. Több minden elfér kényelmesen. De olvasd el mi mehet bele, és mi nem..Le van írva
2014. aug. 22. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Igen, már elolvastam mindent, tudom a folyadékra vonatkozó szabályokat, de a többi dologról nem találtam semmit.
2014. aug. 22. 18:05
 9/13 anonim ***** válasza:
Igyekezz fejleszteni a szövegértési képességeidet.
2014. aug. 22. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

" De ha ezeket fellehet vinni amiket írtam, akkor elég lett volna az ingyenes is."


Hogy mivan? Először akarsz vinni két poggyászt, nagyot és kicsit IS. Kiderül, hogy csak egyiket szabad. És te ez esetben csak a kicsit vinnéd?? Csak én nem értem? Hogy fér bele a kicsibe az a cucc amit eddig a nagy plusz kicsibe akartál tenni? :-)



Remélem azzal tisztában vagy, hogy a nagy és kicsi között csak ár és méret eltérés van, semmi más! Ugyanaz mehet bele, ugyanaz tilos.

2014. aug. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!