Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Wizzairnél foglaltam egy...

Rolaszlo kérdése:

Wizzairnél foglaltam egy repülőjegyet (Marosvásárhely-Budapest), viszont az utasfelvételnél az úti okmányoknál az útlevelet hagytam, viszont a személyi adatait írtam be, gond lehet ez?

Figyelt kérdés
Mivel Románia nem Schengeni térség, ezért kérte az utas adatait. Volt egy olyan rublika, ahol ki kellett választani az úti okmányt, alapértelmezettnek az útlevél volt megadva, majd ki lehetett választani a személyi igazolványt, és még egy valamit. , az "útlevél" úti okmányt hagytam, viszont a személyi adatait írtam be. A repülőjegyen csak az van, hogy RO, a személyi szám, és a lejárati dátum, azt nem írja, hogy az útlevél, vagy a személyi adati ezek. A repülőtéren, indulás előtt, gond lehet ez? 2 hét van a repülésig.

2014. aug. 24. 15:11
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nem gond, ilyen szinten nem nézik, pláne ha nincs is rajta a beszállókártyán.
2014. aug. 24. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Lényegtelen, ne csinálj ebből problémát.
2014. aug. 24. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 dani991201 válasza:
nem lényeg uganigy utaztunk bulgáriába és nem lett baj
2014. aug. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem nézik.
2014. szept. 1. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Végül tényleg nem nézték, semmi gond nem származott belőle. :) Köszönöm a válaszokat!
2014. okt. 19. 22:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!