Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » WizzAir-relnél az elsőbbségi...

WizzAir-relnél az elsőbbségi beszállásnak van értelme Bp-en és Milánóban?

Figyelt kérdés
Az a lényeg,hogy WizzAir-rel nem repültem még és ott nincs helyfoglalás ezért az elsőbbségi beszálláson gondolkodok, de nem tudom hogy Budapesten és Milánóban ezt kivitelezik-e rendesen mert repültem már ugy hogy busszal vittek a repülőhöz és aki ahogy oda ért a géphez. Londonba ez kivitelezik beszálló kapuk miatt. És ugyan ez vonatkozik Milánóra is. Előre is köszönöm a válaszokat!

2014. aug. 28. 00:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem úgy általában nincs sok értelme. Budapesten működik a dolog, ha jól emlékszem Milánóban viszont buszos beszállítás van.
2014. aug. 28. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
2 hete repültem Budapestről WizzAir-rel, és az elsőbbségi beszállók után rögtön engedték a nem elsőbbségieket. Ennek az lett a következménye, hogy aki elég gyorsan tudott sietni, az simán utolérte gyaloglás közben az elsőbbségieket. Ha tehát elég korán odamész a kapuhoz, és a nem elsőbbségiek között a sor eleje tájékán állsz, akkor gyakorlatilag az elsőbbségiekkel együtt szállhatsz fel, pláne, hogy 2 lépcsőn engednek fel a gépre. Tehát hiába veszel elsőbbségi beszállást, előfordulhat, hogy nem elsőbbségiek esetleg beelőznek.
2014. aug. 28. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én most utaztam Budapestről Milánóba WizzAirrel, és volt értelme. Mi már leültünk, mire a többiek beszállhattak, így mi választhattunk helyet.


A visszaútról nem tudok nyilatkozni, mert haza már Rómából jöttem, Ryanairrel, és ott meg helyjegy is jár az elsőbbségihez.

2014. aug. 28. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem nem sok értelme van. Augusztus elején repültem WizzAir-rel Londonba. Hazafele a beszállókapuknál a nem elsőbbségi beszállók sorának a legelején álltam, és a repülőhöz gyaloglás közben simán beértem az elsőbbségi beszállókat. Ők mindannyian az első lépcsőn mentek fel a gépre, én hátramentem a hátsóhoz, aminek az lett a következménye, hogy a hátsó lépcsőn én szálltam fel először a gépre, pedig nem volt elsőbbségi beszállókártyám. :)

Helyfoglalás tényleg nincs, csak extra hosszú lábteret vehetsz magadnak, ami azt jelenti, hogy van pár sor, ahol nagyobb a hely. Oda csak azokat engedik leülni, akik megvették ezt a szolgáltatást, ergo így egy picit mégis van foglalt helyed.

2014. aug. 28. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

A világon minden termék arra épít, hogy szegmentál. Ad egy alap szolgáltatást, és ad hozzá rengeteg üveggyöngyöt extrákért. Így van ez ha autót veszel is, (ld alap modell, vagy metálfényes, szuper elektronikus csúcsgép), és így van ez a repülésben is.


A repülős marketingesek azt találták ki, hogy elhitetik a vásárlóközönség erre fogékony részével, hogy ők különlegesek. MErt ők nem férnek el egy mezei ülésen, vagy ők nem képesek sokat egyhuzamban állni a pórnép előtt.


Ha őszinte választ vársz, és ezt pszichológiai oldalról mondom, ez az egész a gyermekkori bilire szoktatásban gyökeredzik, és rendkívül hatékony trükk.


A saját válaszodat neked kell megadnod. Azt kell csak megválaszolnod, fáj-e betartanod alapvető civilizációs dolgokat, vagy ha valakinek fizethetsz azért, hogy azt érezd, te különb vagy, megteszed-e.

Többet nem segíthetek.

2014. aug. 28. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, csak arra voltam kíváncsi hogy nem buszos beszállás van-e mert attól tartok csak, hogy esetleg barátnőmmel nem tudunk egymás mellé ülni...
2014. aug. 28. 14:22
 7/7 anonim ***** válasza:

Miért ne tudnátok egymás mellé ülni? Elég sok hely van. Álljatok be időben a sorba, és elsők között értek fel.


De ha mégiscsak már tele lesz a gép, cseréltek valakivel.

2014. aug. 29. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!