Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Bele rakjak-e a borondombe 10...

Bele rakjak-e a borondombe 10 doboz gyogyszert (osszesen 200 szem gyogyszer) lehet e bajom belole szerintetek?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Az lenne a kerdesem hogy 2 het mulva utazom nagyon messzire europatol es at szeretnek vinni 10 doboz Clenbuterolt. Ez egy asztmagyogyszer de rengeteg sportolo hasznalja mert kivalo zsiregeto hatasa van es en is ezert hasznalom majd 8 heten keresztul kura szeruen. 2x is at fogok szalni szerintetek megallithatnak e engem hogy megnezzek hogy nem kabitoszert csempeszek e at vagy elovehetnek e engem hogy szamonkerjek mi ez a mennyisegu gyogyszer..? Ez alapjaratban vegulis nem lenne problema hiszen tudom h mi ez es patikabol lett kihozva csak nem akarom emiatt valahol lekesni a gepemet mert az nagyon kellemetlen lenne. Vagy esetleg kuldessem ki egy baratommal postan keresztul majd ha mar ott vagyok… ? mit gondoltok ? esetleg egy tapasztaltabb ember irhatna nagyon koszi : )
2014. aug. 28. 14:27
 1/9 anonim ***** válasza:
Ha több felé pakolod el, akkor át tudod vinni.
2014. aug. 28. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mi vittünk legalább 50 levél gyógyszert,plusz ampullákat, tűket stb a fél világon keresztül soha még csak meg sem kérdezték mik azok. Ráadásul ömlesztve vittük, doboz nélkül, kisebb helyet foglal el. Szóval nyugodtan vidd.
2014. aug. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Bocsánat az offolásért, de #2: tűket? az unokatesóm meg azon parázott, hogy nem mer uborkaszeletelőt vinni magával, mert fél, hogy elvennék tőle :D
2014. aug. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

A feladott bőröndbe azt raksz (majdnem) amit akarsz. A tűkőn

kívül vittünk gázsprét, elektromos sokkolót. Meg sem kérdezték miknek. Pedig nem egy-kettő reptéren jártunk.

2014. aug. 28. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Akár alabárdot is rakhatsz a feladott bőröndbe...


Én 900 szem gyógyszert vittem magammal simán Kanadába. Átszállásnál senki nem nézi a bőröndöt, amikor felveszed akkor a vám nézheti de nem fogja és akkor sem ez érdekli.


Postázni eszedbe ne jusson viszont, a legtöbb helyen míg magaddal azt viszel amit akarsz, gyógyszer postázásra (főleg ha receptre írott) fújnak.

2014. aug. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

én dubaiba mentem, 1 levél/30db concor volt nálam, 14 órát ültem a reptéri rendőrségen és faxoltatnom kellett igazolást hogy beteg vagyok és magamnak viszem, stb. mert SZÍVALAKÚ volt a tabletta

indiába, malajziába ugyanígy járt egy ismerős

országfüggő

legyen nálad valami papír hogy milyen gyógyszer és miért

2014. aug. 28. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
KOszonom a valaszokat. Az az igazsag hogy elegge befalyasolhato vagyok. Most peldaul egeszen az utolso valaszoloig biztos voltam h akkor beleteszem a borondombe. De most kicsit elbizontalanodtam..lehet inkabb feladatom innen egz baratommal postan ha mar ott vagyok.. maximum nem jon meg azonnal csak miutan mintat vettek vagy tudomisen.. lenyeg hogy megerkezzek. Sydneybe lesz az ut.
2014. aug. 29. 00:30
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha nincs róla orvosi papírod akkor Sydneybe nem vinném. Én februárban voltam ott és egészen más rendszer van náluk. Eleve a belépő kártyádon be kell jelölni, hogy van nálad gyógyszer. Nem csak egy helyen kérdeznek, több vámos is megállít és rákérdez a papírra. Minden csomagot ellenőriznek, Sydneyben érkezéskor mindenki átmegy a csomagellenőrzésen. Szigorú ha tiltott dolgot vámolás nélkül viszel, akkor megbüntetnek, és a tiltott dolog az egészen más, mint nálunk elég akkár egy félig megeevett szendvics a gépről vagy egy buvárfelszerelés. Szóval Sydneybe csak akkor ha minden papír, engedély stb. Ok.
2014. aug. 29. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Mi Indiában hatszor mentünk át ellenőrzésen, és ott azt nagyon komolyan veszik. Mint írtam tűk és ampullák is voltak nálunk soha meg sem kérdezték. Ráadásul a kézipoggyászba is voltak gyógyszerek (tűk persze nem) arra az esetre ha elveszik a nagy poggyász. Meg sem kérdezték. Kérdező ne add fel postán. Tedd a feladandó poggyászba, a biztonsági ellenőrzés nem fogja firtatni. Ja és Malaysiába is voltunk és ott sem volt gond. A feladandó poggyászba bármit (majdnem) rakhatsz.
2014. aug. 29. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!