Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Van itt valaki volt már a...

Van itt valaki volt már a brüsszeli repülőtéren és esetleg át is szállt ott?

Figyelt kérdés
Légyszi írjon aki igen.

2014. okt. 2. 16:17
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Főreptér (Brussels Airport) vagy Charleroi?
2014. okt. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
A fő, a national.
2014. okt. 2. 16:31
 3/13 anonim ***** válasza:
Mi a kérdés?
2014. okt. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Szeretnék érdeklődni a reptérről, hogy hogy néz ott ki az átszállás...merre meddig stb. Jobbra balra le-fel...kevés időm van az átszállásra és szeretném nagyjából tudni hogy néz ki a reptér. Itt írhatok levelet vagy esetleg mailt?

Köszönöm!

2014. okt. 2. 16:41
 5/13 anonim ***** válasza:

Alapvetően tök egyszerű, hiszen csak a táblákat kell követni.


Honnan hova repülsz?

2014. okt. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Átlagosan nagy reptér szerintem. Miután becsekkoltal kétfele oszlik az épület, egyik a tengerentúli járatok a másik az európai (nem 100% hogy eszerint, de en itt csak Európán belül repültem es eddig mindig csak az egyik részébe mentem.) A két szarnyon belül nincs külön érkező es induló folyosó, hanem ahol kiszállnak a gépből ugyanott szállnak be az emberek, ugyanazon a folyosón megy mindenki. Az egyik terminál nagyon messze van a csekkolo pulttol, mert a föld alatt folyosó visz át, közben lefelé-felfelé mozgolepcsok, mozgofolyosok. A terminál is nagyon hosszú. Ha sietsz, akkor olyan 10 perc alatt kijutsz a kijaratig, normál sétával kb 20 perc. A másik terminál közelebb van a csekkolo pultokhoz, mert ott nem kell föld alatti folyosón átmenni. Igy hat ha át kell szállnod a két terminál között, akkor ennyi időt ra kell szánni. Remelem tudtam segíteni.
2014. okt. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

De a jobb érthetőség kedvéért itt a link a terminál terkeperol:

[link]

2014. okt. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Budapest-Brüsszel-Hannover
2014. okt. 3. 20:44
 9/13 anonim ***** válasza:

Akkor egyszerű, mert ugyanaz a terminál.


Leszállsz a gépről, az első utadba eső monitoron megnézed, melyik kaputól indul a hannoveri gép, és odasétálsz. Mégha a terminál másik végén is van a kapu, akkor sem lehet több 10 percnél.

2014. okt. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm. És be kell csekkolnom ott is? Vagy még itthon becsekkolnak oda is és csak simán átsétálok?
2014. okt. 3. 21:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!