Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Ezt a kis méretü kézipoggyászt...

Ezt a kis méretü kézipoggyászt felvihetem a gépre díjmentesen? WizzAir

Figyelt kérdés
45x32x27. Mivel a szabvány az 42x32x25

2014. okt. 3. 10:31
 1/6 anonim ***** válasza:
A mérethatárnál nagyobbat nem engedik, nem tudom miért ilyen nehéz ez megérteni... Ha belefér a keretbe mehet ingyen, ha nem, fizethetsz a nagy kézipoggyászért.
2014. okt. 3. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha nem keménysarkú, keményfalú, hanem puha textiltáska, és belefér a keretbe, akkor igen.
2014. okt. 3. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A reptéren bele kell tenned egy keretbe a táskát, amikor becsekkolsz. Ha belefér a fém keretbe (tehát a táska puha, hajtogatható), akkor felviheted. Egyébként fizetni kell érte.


[link]


Ilyenbe kell belepróbálni. Utazásod előtt is kimehetsz valamelyik nap a reptérre és gyorsan belepróbálod.

2014. okt. 3. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
tényleg így kellene csinálni, de nekem anno nem kérték h rakjam bele a keretbe.. mondjuk nem merev falú, lehetett gyűrni :D
2014. okt. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%

Én is mindig agyonparáztam, lemértem hatszor aztán rájöttem hogy igazából a kutyát sem érdekli...

Persze mindig lehetsz peches, és kifoghatsz egy ellenőrzést, de az utolsó kb 5-6 utam alatt azt se nézték mi van nálam, legutoljára pl egy olyan hátizsákot vittünk fel kis kézipoggyászként ami a nagy kézipoggyász méreteit is meghaladta pár centivel :D

Ezzel nem azt mondom hogy mindig meg lehet úszni, ha nyugodt akarsz lenni akkor tartsd be a megadott centiket, bár ahogy már írták, ha kicsit is puha a bőrönd textíliája tehát nem a merevfalú fajta akkor ennyi eltérés nem lehet gond. Nem tudom hány éve nem rakatták nekem bele a keretbe, a súlyhatárt is eltörölték mostmár a kézipoggyásznál, tényleg alig foglalkoznak vele.

De ugye az ördög nem alszik, lehet pont téged fognak majd ki :)

Javaslom am tényleg a hátizsákos megoldást, főleg ha srác vagy, akkor vállra véve optikailag kisebbnek néz ki, a gurulósokat jobban ellenőrzik.

2014. okt. 7. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok, most látom a kulcsszavaid, én is mindig Róma-Ferihegy útvonalon utazok... az olaszokat még annyira se érdekli mint a magyarokat...

De még egyszer hangsúlyozom: bármikor kifoghatsz egy szigorúbb ellenőrzést, ha nyugodt akarsz lenni, olyan táskát vigyél ami belefér a keretbe!

2014. okt. 7. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!