Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Ha évente sokat utazok ugyanar...

Ha évente sokat utazok ugyanarra a helyre, akkor kaphatok kedvezményes kártyát?

Figyelt kérdés
Vagy bármilyen kedvezményt. Nektek van hasonló?
2014. okt. 17. 10:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Légitársaságtól függ. A legtöbbnek van valamilyen törzsutaskedvezménye, még csak az sem kell, hogy ugyanarra a helyre utazz, elég, ha sokat repülsz. Persze ez sosem automatikus, neked kell intézni. A weboldalon láthatod, hogy milyen lehetőségek vannak, milyen kedvezmények, akciók járnak hozzá. A wizznél például ott van a Wizz-kártya. Van valamennyi díja, de ha tényleg sokat utazol, bőven behozza az árát.
2014. okt. 17. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Van wizzair klub tagság ami megéri. És van Erste wizzair hitelkártya (és betéti is) ami szintén megéri. Ráadásul akinek ilyen bankkártyája van az ingyenes klub tagságot is kap.

Bár klub tagság egyébként is vehető, kb 10e forintért.


Kedvezmény: kb 10 euró a kedvezmény a normál árhoz képest.

2014. okt. 19. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, a Wizz airt nem szeretem, indig gáz volt velük. Nekem a Swiss légitársaságtól kellene vmilyen kártya, majd megérdeklődöm, hogy ott van-e hasonló.
2014. okt. 19. 12:19
 4/4 anonim ***** válasza:

Van, a Miles&More, nekem is van. A Swiss ugyanabban a klubban van, mint a Lufthansa. Egyébként nézegettem, és nem sok mindenre lehet használni a pontokat, legalábbis semmi használhatót nem láttam. Ha megőrzöd a repjegyet, akkor regisztrálsz a Miles&More-on, beírod a repjegy számát, és megkapod a pontokat. A kártyát is külön kérni kell.


Egyébként mi lett végül?

2014. dec. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!