Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Ryanair Hölgy helyett Úr. Ezt...

Ryanair Hölgy helyett Úr. Ezt még ingyenes javítani?

Figyelt kérdés

Ryanairnél el lett írva foglalásnál, hogy Hölgy helyett Úr. (De asszem a weblap csak azt kérdezte id vagy ifj. Érdekes és így is jött a vidszaigazoló: id. ) Erre a beszállókártya kitöltésénél Úrt ír ki.

Egyébként tipikus nemzetközi női névről van szó. Ez még beletartozik az ingyenes javításba? Volt valakinek ilyen?



2014. nov. 8. 09:00
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy ingyé van-e a javítás, de amúgy mindenki az aminek érzi magát :D

Én ilyenkor dobnék egy telefont a társaságnak, aztán ott megmondják, hogy mi van ilyenkor.

2014. nov. 8. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ezt nem kell javítani, a személyiben ez úgysem látszik.


Valóban a Ryanairnél már évek óta hiba ez, hogy a magyar nyelvű oldalon foglaláskor csak ifj., id. közül tudsz választani. Én nyáron foglaltam jegyet és én sem értettem. Utánajártam, és kiderült, hogy ez van, de semmi gond, jelölj be valamit...nálunk mondjuk pont jó lett, én lettem a hölgy, a párom meg az úr, de azt mondták az illetékesek, hogy az sem gond, ha meg van cserélve. A személyigazolványban ezek az elöljárók nem szerepelnek úgysem, a lényeg, hogy a nevek stimmeljenek.


Úgyhogy nyugi, repülhetsz így! :) Hová repülsz? Mi Dublinba jövő héten.

2014. nov. 8. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 CHEEE ***** válasza:

Én attól függően veszek nadrágot, vagy szoknyát, hogy épp hölgynek, vagy úrnak tituláltam magamat.

Nyugi, a kutyát sem érdekli!

Egyetlen fillért ne költs rá.

2014. nov. 8. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Így van, nem kell vele foglalkozni.

Talán nincs is rajta a beszállókártyán és az egyébként is csak a megszólítás, nem része a hivatalos névnek.

2014. nov. 8. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nehogy felhívd őket emiatt!! Csak emelt díjas számuk van, felesleges erre költeni. Mindegy mit jelöltél, csak statisztikai célokat szolgál.

A magyar oldal évek óta rossz, félreérthető. Jobb angolra váltva foglalni, ott az Mr és Mrs elég egyértelmű. De mivel semmi jelentősége nincs, így végül is mindegy.

2014. nov. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!