Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Tunéziába repülnék, de egyénil...

Tunéziába repülnék, de egyénileg. Melyek a legolcsóbb légitársaságok eme területre?

Figyelt kérdés

Életemben egyszer voltam Last Minute-ban Tunéziában.

60 vagy 64-et fizettem 1 hétre (/fő). Ez ugye repjegy oda vissza, szállás, reggelis ellátás.

Sajnos én az alap repülőjegyet nem találom meg 60-ből, nem hogy reggeli és szállás.

(tudom, hogy a szállás alig 10-20%-nyi tétel, mert nagyon olcsóak, (főleg ahol mi voltunk), de a rapülőjegy komoly fejtörést okoz, pedig 20-30 átszállási pontról is kerestem, egyszerűen nem találok megfelelőt).

Tudnátok segíteni ?



#repülő #olcsó #Afrika #Tunézia #Tunézia olcsón #Olcsó Tunézia #repülővel Tunéziába #Afrikába #repülővel Afrikába
2014. dec. 7. 10:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy ennyiből megoldható, extrém jó fogás esetén talán. Oda eleve nem mennek fapados járatok, ahogy nézem a Turkish repül 90e körül.
2014. dec. 7. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Igen sajnos én is hasonlóra jutottam.

Nem is gondoltam fapadosra, de valami olcsó egyéb járat is jó lett volna.

Amúgy találtam oda-vissza kb 80 körül más légitársasággal is, csak próbáltam (volna) még lejjebb faragni.

2014. dec. 8. 14:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!