Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Mennyi túró rudit vihetnék...

Mennyi túró rudit vihetnék fel repülőre? Szerintetek porcelán díszt berakhatom a kézipoggyászba amihez jár paprika fűszer is? Még mindig lopnak a rakodók?

Figyelt kérdés
Franciaországba utazom nemsokára, szeretnék vinni az ismerőseimnek túró rudit hátha ízlik nekik, bár végül lehet mindet én fogom megenni... Szerintetek kézi poggyászba mennyit lehetne felvinni? Nem akarom berakni a bőröndbe, ott tuti széttörnék amikor dobálják. -_-

#repülés #lopás #porcelán #túró rudi a repülőn
2014. dec. 12. 18:36
 1/10 anonim ***** válasza:

Akar tele is rakhatod a borondot, a turo rudi nem tiltolistas, mivel nem veszelyes a kozlekedes biztonsagra.

A repteren korbe tudod foliaztatni a borondot ha attol felsz hogy kivesznek valamit.

2014. dec. 12. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ne vigyél nekik kilószámra Túró rudit, mert nem fog nekik ízleni, külföldiek felettébb furcsának tartják. Hűtés nélkül meg is romlik, a túrót hűtve kell tartani. A porcelánt berakhatod.
2014. dec. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Elvileg folyadéknak minősül ezért kérdeztem mennyit lehet belőle felvinni.
2014. dec. 12. 18:52
 4/10 anonim ***** válasza:
38%
A túró rudi mért minősülne folyadéknak? Teljesen szilárd!
2014. dec. 12. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Olvastam egy oldalon hogy a reptéren annak minősítik. Ez nem az én hülyeségem, hanem az övék. :)
2014. dec. 12. 20:30
 6/10 anonim ***** válasza:

Úristen, de nagy az isten állatkertje! Rákerestem, és tényleg: [link]

A kolbász és a hurka is folyadék!

Nem tudom, hány darab lenne az egy liter, főleg, hogy más folyadékot is viszel, de 100 ml-enként (vajon hány túró rudi 1 dl?) külön-külön átlátszó zacskóba kell őket csomagolni...

2014. dec. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Hát igen, ezért kérdeztem meg, hátha valaki esetleg tud segíteni, hátha valaki már vitt ki. :D de talán egy ilyen kis 5ös csomag csak elfér.
2014. dec. 12. 20:41
 8/10 A kérdező kommentje:
de még mindig nem válaszolt senki arra hogy pirospaprika fűszerrel probléma lehet-e. :D
2014. dec. 12. 21:08
 9/10 anonim ***** válasza:

A túró rudi pont határeset, elvileg a folyadékokra vonatkozó szabályokkal lehet vinni, de én már többször vittem 10-es csomagot kéziben, úgy hogy volt mellette más folyadék is. Az ellenőrzést végző személyen múlik szerintem.


A paprika gond nélkül mehet.

2014. dec. 12. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
KÖSZÖNÖM! :)
2014. dec. 12. 23:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!