Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Ha a jegyem nincs kinyomtatva...

Ha a jegyem nincs kinyomtatva (Wizzair), simán mehetek a check-in pulthoz a személyimmel?

Figyelt kérdés
2014. dec. 15. 18:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Persze, + fizethetsz némi extra pénzt, mivel ezt otthon KELL kinyomtatni.
2014. dec. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ha a reptéren fizet a reptéri utasfelvételért, magasabb díjat számítunk fel.


Reptéri utasfelvétel díja

a repülőtéren Járatonként, utasonként 9 500,00 Ft

2014. dec. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem KELL otthon kinyomtatni, csak jobban jársz, ha úgy teszed, mivel a nyomtatás ingyenes, a reptéri utasfelvétel pedig csak pénzért megy.
2014. dec. 15. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Mi az a reptéri utasfelvétel?? Nagyon nem értem ezt... Utolsó, akkor most ki kell nyomtatnom vagy nem?:( Le van foglalva a jegy meg minden, csak nincs nyomtatóm és totál idegen országban vagyok, nem tudom kinyomtatni:(
2014. dec. 15. 19:35
 5/11 anonim ***** válasza:
A reptéri utasfelvétel az a check-in! Amikor a jegyet foglaltad, reptéri vagy online check-in-t választottál? Ha nem nyomtatod ki otthon a beszállókártyádat, akkor a reptéren csak elég borsos díj ellenében fogják neked megcsinálni. Ezért érdemesebb nyomtatni. Menj el egy könyvtárba, vagy olyan helyre ahol lehet nyomtatni, és nyomtassad ki. Hidd el, jobban jársz.
2014. dec. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
A check-int online megcsináltam, már csak ki kellene nyomtatnom a jegyet... Megpróbálom egy metróállomáson, hátha:| Így is kellene fizetnem amúgy? köszönöm a válaszokat!
2014. dec. 15. 21:04
 7/11 anonim ***** válasza:

Ha kinyomtatod otthon, akkor nem kell fizetned. A check-in pulthoz ebben az esetben csak akkor menjél, ha van feladandó csomagod.


Ha otthon sajnálod a drága tintát, akkor ajánlom hogy Budapestet, tele van nyomtatós helyekkel, ahol olcsón nyomtatnak neked. (Ha Budapestről indulsz.)

2014. dec. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
90%

"A check-int online megcsináltam, már csak ki kellene nyomtatnom a jegyet"


Az oké, de ha nincs kinyomtatva, akkor fizetheted a büntetést, mert beszállókártyával kell rendelkezned!

2014. dec. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom honnan jössz, de több reptéren elég telefonon bemutatni a vonalkódot, nem kell feltétlenül kinyomtatni a beszállókártyát. Budapesten biztosan így van.
2014. dec. 15. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Melyik reptéren vagy? Sok nagyobb reptéren van lehetőség nyomtatni. Amúgy érdemes ilyenkor pl netkávézóba menni.
2014. dec. 16. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!