Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Birmingham-be hogyan lehet...

Birmingham-be hogyan lehet eljutni a legolcsóbban repülővel?

Figyelt kérdés
Még nem utaztam repülővel, azt hallottam hogy érdemes minél hamarabb lefoglalni a jegyet. Olvastam interneten hogy 17 ezerből is kimentek de én hiába foglalnék előre az sehogy nem annyi. Mennyire veszélyes egy ilyen repülőút? Hol érdemes keresgélni? Oda vissza út érdekelne.

2014. dec. 30. 12:35
 1/2 anonim ***** válasza:

Birminghamnak van repülőtere. Nézd meg, hogy milyen járat megy oda, és akkor közvetlenül odatudsz repülni.

Ha nem találtál ilyen járatot akkor marad a nagyobb repterek mint Luton, Gatwick stb. Onnan meg mindig indul busz vagy vonat Birminghamba.

A repülőút nem veszélyes. Nem is értem miért gondolod annak. Viszont maga a város nem a legbiztonságosabb város. Anglia második legrosszabb városa, a közbiztonság a béka segge alatt.. Többször voltam ott, és biztos, hogy ha Angliából mint turista látni akarnék valamit, nem ezt a várost ajánlanám..

2014. dec. 30. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hát innen legegyszerűbb az, ha kiutazol Pozsonyba, mivel onnan van közvetlen fapados (Ryanair) járat Birminghamba.
2015. máj. 11. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!