Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Jegyet csak online lehet...

Jegyet csak online lehet foglalni? Áprilisban utazok párizsba a wizzair légitársasággal.

Figyelt kérdés

Sziasztok

A jegyet online foglalom le az odautra.

Nem tudom pontoson mèg,hogy mikor èrkezek haza ès az volna a kèrdèsem, hogy a jegyet csak online tudom megvenni vagy ott helyben a repülőtèren is?



2015. jan. 21. 12:01
 1/2 anonim ***** válasza:
74%

Jegyet vásárolni online, telefonon, és a jegyárusító pontokban is lehet. Az hogy az adott reptéren van-e, az attól függ. Az hogy ha van, akkor egyáltalán nyitva van-e, szintén attól függ.


De nem értem, hogy ha elutazol, ott vagy valahol, aztán a kis szállásodról elbuszozol a reptérre, csak azért hogy megvedd a hazaútra a jegyet, majd visszabuszozol a szállásodra? Nem egyszerűbb, és olcsóbb az ágyban fekve megvenni?

2015. jan. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ezt én se értem mi értelme a reptéren venni? Sokkal drágább, kényelmetlenebb.
2015. jan. 22. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!