Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Mik a tapasztalataitok az...

Mik a tapasztalataitok az Emirates légitársasággal?

Figyelt kérdés

-kényelem

-személyzet

-étel

-élmény

Írd le azt is honnan hova utaztál és milyen géppel,köszönöm!



2015. febr. 4. 22:36
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem utaztam, de van ismerosom aki ott stewardess es szoktunk beszelgetni. Ezek alapjan egy top tarsasag, minden igenyt kielegit.
2015. febr. 5. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
22%

Ezerszer megírtam már ezen az oldalon: ha turistaosztályon repülsz, akkor azzal repülj aki a legolcsóbb, tökmindegy! Milyen "élmény", basszus, be vagy zárva egy alumíniumcsőbe, kényelmetlen szűk helyen, egészségtelenül száraz levegőt szívsz ki tudja hány óráig.


Más a helyzet business osztályon. Arról majd értekezem külön ha valakit érdekel de félek hogy kevéssé :)


Mint ez talán látszik: én sokat (túl sokat) repülök.

2015. febr. 5. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

fáradt vagyok ezért csak annyit írok hogy szerintem teljesen jó, elégedett voltam, kényelmes, tiszta volt és a személyzet is rendes. és tetszik a stewardessek fejkendő-kalap izéje. bp-dubai-hongkong vonalon utaztam

a kaják is egész jók, bár nekem alapvetően zavaró hogy mennyire sokszor adnak enni egy ilyen hosszú úton de pl. a finnair-hez képest szerintem nagyon finom ételek voltak

2015. febr. 6. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

TISZTELT MÁSODIK !!!


A turista és turista közt van különbség !

Ülj 6 órát egy Wizzair gépen extra vékony ülésbe minimum lábhellyel. Aztán majd megtudod, hogy ha kicsit nagyobb lenne, ha kicsit kényelmesebb, ha kicsit több szolgáltatás lenne akkor hogy örülnél.( MONDJUK EMIRATESEN MINDEN SZÉKEN VAN TOUCHSCREEN es szórakoztató berendezés ) + a kiszolgálás is jobb, több a kaja és az ital, több a WC, nagyobb a tér.


Hova utaznék ? Hát Emiratessel Dubai ba tudsz, aztán onnan tovább.

2015. febr. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Én BUD-ról repültem velük, de a 332 airbus egy katasztrófa. Nagyon látni rajta hogy agyonra van használva. Ha teheted menj VIE-ből oda 77W jár napi 2x is, sokkal nagyobb és kényelmesebb, újabb gépek. Személyzet az teljesen oké, az tökmindegy melyik reptér, szerintem az étel is rendben van. És mivel a 332 ban régi IFE van a 77W ben pedig már ICE, jóval nagyobb az élmény.
2015. febr. 20. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Akkor inkább már menj A380 al, München - Dubai.
2015. febr. 21. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
0%
Nem tudok jót mondani az ételen kívül. Nagyon kicsi, kényelmetlen ülések, kis lábrésszel. Visszafele még rosszabb volt az ülés, de szerencsémre a mellettem levő üres volt és két helyet foglaltam, így is kényelmetlen volt. A tíz soros csilivili gépük is rossz volt, nem tudtam aludni, nagyon rossz volt az ülés, csak félálomban hánykolódtam, pont nem érdekelt az lcd kijelző a háttámlán.. nem választom újra őket, az biztos.
2015. júl. 10. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szerintem nagyon kényelmes az étel finom a személyzet kedves.
2018. aug. 24. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!