Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Mennyibe kerül Hong-Kongba...

Mennyibe kerül Hong-Kongba egy repülő jegy ha 2-3honappal elötte foglalom le?

Figyelt kérdés

2015. febr. 14. 20:04
 1/7 anonim ***** válasza:
37%
Telefonalj be az EzoTV-be, ott majd megjosolja neked a Christian Panthera.
2015. febr. 14. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ilyen fantasztikus humorérzékkel, inkább te telefonálj valahova :) Értékelni fogják
2015. febr. 14. 20:10
 3/7 anonim ***** válasza:

Én most 2,5 hónapra előre, április végi indulással kerestem járatokat ( [link] [link]


Egy átszállással 170000-185000 közötti jegyárakat láttam oda+vissza Emirates, Qatar Airways, Finnair), illetve 155000 körül Aeroflot Moszkván keresztül ha a bízol az orosz légitársaságban és egy Ukrajna fölötti orosz gép nyugalmas átrepülésében.)

2015. febr. 14. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Senki nem repül a vitatott zónában... ez a nem bízunk az aeroflotban ez rettenetes butaság: az Aeroflot 2006 óta benne van az IATA IOSA regiszterben emelett ugye az EASA és az FAA sokkal szigorúbb előírásainak is meg kell felelnie hogy az EU-ba és az USÁ-ba is repülhessen. Jelenleg a világon az egyik legfiatalabb a flottája, alig több mint négyéves átlagkorral [link]
2015. febr. 15. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 jikanv ***** válasza:
en megneznem az interneten kulombozo legitarsasagoknal es nem mutatnam hogy halvany gozom sincs semmihez meg a sajat otletemhez se.
2015. febr. 15. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Irták már a momondo és társait, azt használd. Kiadja neked egyből a legolcsóbb járatokat, plusz tudsz foglalni olyan útra is amirre a légitársaság oldalán nem lehet (pl. Cathay oldalon alapból nem választhatod ki, hogy Budapest-Hongkong). Szóval használd amitt ajánlottak (én momondos vagyok, de lényegtelen). Én repültem már Cathayal, Aeroflottal és Lufthansaval mind a hármat ajánlom.
2015. febr. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
mindenesetre ha már választhatok és csak 15ezer forinton múlik egy 150-180ezer körüli jegynél és szívesebben választom a Finnairt, Qatar Airwayst, KLM-et, mint az Aeroflotot. Vagy ha kifogok egy akciós Lufthansa járatot, akkor pedig Lufthansával.
2015. febr. 15. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!