Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Utazott-e már valaki Bp-ről...

Utazott-e már valaki Bp-ről londoni átszállással NewYorkba, vagy bárhová London Heathrow-n keresztül úgy, hogy terminált kell váltani átszálláskor?

Figyelt kérdés

Én májusban utazom így NY-ba, és eléggé parázok azon, hogy az átszállásra mindössze 1óra40percem lesz, és nem tudom, hogy ez elég lesz-e.

Igaz, poggyászt nem kell felvenni, de akkor is elég sürgetős lehet, főleg, hogy első út lesz így, és nem éppen tudom, hogy hirtelen merre kell majd indulni és keveregni a reptéren. Bízom benne, hogy más is utazik a gépen, aki Pestről indul és NY a cél, tehát majd valakihez hozzácsapódok, aki segít kavirnyálni :-) Azért a tapasztalataitokat megköszönöm, ha elkülditek!



#New York #Heathrow átszállás #londoni átszállás #terminálváltás
2015. márc. 1. 17:24
 1/3 anonim ***** válasza:
A heathtrow elég nagy, de szerintem elég egyértelmű. És a vasúttal gyorsan lehet a terminlok között is mozogni. Szerintem nem lesz gondod. De azt szoktam tanácsolni, ha egy pillanatra is bizonytalan vagy merre kell menni, egyből kérdezz meg valakit. Ne próbáld meg kitalálni merre kell menni, mert akkor kiszaladsz az időből. Leszállsz, első embernek megmondod hogy hova kell menned. Aztán mutatja hogy abba az irányba. Ok. Aztán megint megkérdezel valakit, itt fordulj le, stb. A lényeg hogy ne ácsorogj és nézelődj. És szerintem akkor bőven elég lesz az időd.
2015. márc. 1. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Általánosságban 1-másfél órád vanazátszállásra, azaz nem lesz gond.


A legegyszerűbb ha rögtön kiszúrsz valakit aki szintén továbbrepül, de ha a személyzet segítségét kéred, úgy is boldogulni fogsz.

2015. márc. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
hivatalosan 90 perc elég az átszállásra.
2015. márc. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!