Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Fapados légitársaságnál mikor...

Fapados légitársaságnál mikor érdemes megvenni a jegyet?

Figyelt kérdés

Isztambulba megyünk 2-en júliusban. Nézegetem a Wizzairt és a Pegasus Airlinest (ez a két legolcsóbb), január óta.

A Wizzair kezdetben 2 főre oda-vissza 80ezer körül volt. Majd 1 hónapig 110 lett, most ismét 90 körül van. A Pegasus ugyanez... amikor néztem februárban akkor 250 euró volt, most 310. Mitől függnek ezek? Mikor érdemes megvenni a jegyeket? Attól fosok, hogy most megveszem, aztán 2 hónap múlva fele ennyi lesz, akkor hülyét kapok. Vagy éppen az, hogy most nem veszem meg, 3 hónap múlva pedig már 2x ennyi lesz. Na, akkor is hülyét kapok. Mik a tapasztalataitok? Komolyan olyan mint a tőzsde, hogy napi szinten változik a jegyár... mitől függhet?


2015. márc. 22. 13:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem erre a kérdésre halandó nem tud válaszolni. Nem lehet kiszámítani. Azt mondják utazás előtt 2-3 hónappal a legjobb venni de ez sem általános. Viszont addig még lehet valami akció féle és akkor talán olcsóbb.
2015. márc. 22. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Igen, 1-2-3 hónappal korábban szoktak olcsóbbak lenni a jegyek, de garancia valóban nincs.

A 80-90e 2 főre szerintem elég drága, annál sokkal több nem hiszem, hogy lesz. Az sem árt ha az időpontot rugalmasan kezeled.

2015. márc. 22. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Figyelni kell, és amikor jó az ár, lecsapni. Ha lehetne tudni előre, akkor nyilván mindenki olyankor venné, és azzal rögtön fel is nyomná az árakat.
2015. márc. 22. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne azzal foglalkozz mennyibe kerül. Húzz egy határt, hogy mondjuk 80 ezernél többért nem kell, mert inkább nem repülsz, viszont ha olcsóbb akkor megveszed. És ha megvetted utána ne nézd az árakat!! Mire jó idegesíteni magad?
2015. márc. 24. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!