Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Első repülőutam lesz. Nagyon...

Első repülőutam lesz. Nagyon félek mert mostanában csak azt hallani hogy lezuhannak a gépek. Valaki megnyugtatna?

Figyelt kérdés
Tényleg nagyon félek. És magamba megyek szóval ez még egy ráadás. Nyugtassatok meg hogy biztonságos.
2015. márc. 24. 21:33
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
nyugi,biztonságos....remélem most már nyugodt vagy mint nyúl a hurokban.....
2015. márc. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

A mai lezuhant gép okán szinte az összes nyugat-európai ország vezetője döbbenetét és sajnálatát fejezi ki, annyira ritka és meglepő az esemény.


Ha halálosan karambolozik két autó az M0-áson, melyik miniszterelnök siratja meg?

2015. márc. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Mostanában tényleg elég sok volt a baleset, de még így is nagyon biztonságos a repülés. Napi több ezer járat biztonságban teszi meg útját, ha 1 baleset ttörténik, az mindig médiahír.
2015. márc. 24. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

> Mostanában tényleg elég sok volt a baleset,


Ez nem igaz. Igazabol 2014 volt a legbiztonsagasabb ev eddig [link]


es valakinek egy hasonlo kerdesre mar visszakerestem hogy a menetrendszeru jaratok es a lezuhant jaratok aranya azonos nagysagrendben van az osszes ember osztva a villamsujtotta emberek aranyaval.


Magyaran: annak az eselye hogy lezuhansz nagyjabol ugyanannyi mint annak hogy beled csap a villam.

2015. márc. 24. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Azért ne túlozz, messze nem "hallani csak azt mostanában", hogy lezuhannak a gépek.

Akkor nem lenne ekkora szenzáció. Hallottál olyat, hogy "mostanában mindig összekoccannak az autók"? - pedig ez speciel igaz lenne.

2015. márc. 25. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Évente másfél millióan halnak meg KÖZELKEDÉSI balesetben. Tehát autóval, motorral, gyalog.


KB 5 évente meghal kb 500 ember repülő balesetben.


Szerinted, melyik a biztonságosabb? :)


Sokkal, de sokkal nagyobb esélyed van a reptérre menet meghalni egy karambolban, mint hogy lezuhanna a repülőd.

2015. márc. 25. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

hát.. nem tudom, mennyire megnyugtató ezeket mondani a kérdezőnek... hogy mi ami sokkal esélyesebb...

Nyuszika megy a sivatagban. Már majdnem éhen hal,

mikor szomjan hal.

2015. márc. 25. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nagyobb valószínűséggel halsz meg otthon szívrohamban.
2015. márc. 25. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Csak Magyarországon évente kb. 600 ember hal meg az utakon. Egész európában évek óta nem volt ilyen légi katasztrófa és ez is jóval kevesebb embert érintett.


Én megértem ha félsz picit, de csak ha kocsiban ülve viszont rettegsz! :-)


Bár azt is tudom, hogy a félelem többnyire irracionális. Biztos van aki pl ejtőernyős de fél a pókoktól vagy hasonló. :-)

2015. márc. 25. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
66%
Nem kell felni. A sorsod úgyis eleve el van rendelve, ha repuloszerencsetlensegben kell meghalj, akkor ott fogsz, ha nem akkor máshol. Fogd igy fel.
2015. márc. 25. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!