Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Mi a célszerű eljárás, ha a...

Mi a célszerű eljárás, ha a feladott poggyászban értékes dolgokat kell raknom?

Figyelt kérdés

Egy időre külföldre megyek, és nem fér minden értékes dolog a kézipoggyászban nálam, illetve nem is mindent vihetnék fel azok közül az utastérbe.

Lenne közte elektronika (egy dslr gép objektívekkel), pár értékesebb kéziszerszám amiket úgy tudom szeretnek lopni (kések, multitool-ok).

Ahogyan olvastam, a zöld poggyász fóliás cég csak bőrönd eltűnésre és rongálódásra ad biztosítást, felnyitásra nem.



2015. ápr. 9. 15:21
 1/4 anonim ***** válasza:
En ezeket inkább csomagkuldo szolgálattal küldeném ki. A feldandoba se értékes, se törékeny dolgot ne tegyél, nem vállalnak érte felelősséget. Csomagkuldo szolgálat biztositssl
2015. ápr. 9. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
kódos bőrönd nem elég védelem? én csak azt használtam eddig.
2015. ápr. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Cseszheted a kódot, az nem véd meg a torestol
2015. ápr. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha rendesen becsomagolod valamibe, a legtöbb cucc nem törik. A kérdező kimondottan a lopást említette.
2015. ápr. 14. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!