Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Wizzair repülőjegy ár, ez...

Wizzair repülőjegy ár, ez normális?

Figyelt kérdés

Elnézést, nincs gyakorlatom a repülőjegy árakban, de az normális, hogy olcsóbban el lehet jutni Dubai-ba (kb 20000Ft) mint mondjuk Korfura vagy Szicíliába (50-60-ezer Ft)???

Ennyire "kiszámíthatatlan", hogy mikor mennyibe kerül?



2015. ápr. 10. 11:53
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Igen, normális. Sőt ugyanarra a napra ugyanarra a járatra holnap már más árat fogsz találni, mint ma.
2015. ápr. 10. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez teljesen rendben van, így működik. Látom most nézegetsz életedben először repjegy árakat. :-)
2015. ápr. 11. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Elvileg van egy tipp,szeptembertől decemberig a jegyek mindig olcsóbbak,ilyenkor érdemes megvenni a nyárra a jegyet mert nyaraláskor ez viszi el a legtöbb pénzt.

Viszont mindig változik,gondolom ahogy alakul a helyek száma,ha mondjuk juni 21-re csak 50 ember váltott jegyet a 188 fős gépre,akkor gondolom lejebb viszik az árakat,a cél az hogy a gépek 100%-os utaslétszámmal üzemeljen mert ilyenkor hozza a legtöbb profitot a cégnek.5 ember súlya súlya elenyésző alig okoz többletfogyasztás cserébe 100.000Ft-nál is többet bezsebelhet a cég amiből jó pár liter kerozint vehet.

Persze ki tudja lehet h csak szórakozik a rendszer de szerintem az elméletem helyes.

Egyébként csak 80-90%-os helykihasználással mennek a gépek tehát szerintem felesleges elsőbbségi jegyet venni mert sokan írták már ezt is.Egyébként dubaiba talán azért is olcsóbb repülni mert ott olcsóbb a kerozin,ha benzin olcsó akkor az is így nyílván visszaútnál is spórol a cég.

2015. ápr. 24. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!