Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Wizzair gépen kb. mennyi egy...

Wizzair gépen kb. mennyi egy fél l cola vagy szendvics esetleg egy hamburger?

Figyelt kérdés
őcsém azt mondta,hogy egy fel l coca cola egy ezres körül van. Ti ezt elhiszitek? Hát a boltba 250 én azt hittem kb ott a gépen ilyen 4-500körül van ,tisztában vagyok vele,hogy drágább de akkor is ezer körül? Azt tudom,hogy nem az utazás ajándéka hanem ki kell fizetni,mert fapados de akkor is tényleg ennyire drágák lennének? Aki utazott wizzairr-el és vett a gépen innivalót v ételt az mit tapasztalt. Várom a valaszokat.

2015. ápr. 11. 21:26
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen ennyi. Railjeten egy kávé is 900 forint pedig az még csak nem is repül, hanem vonat.

Egy sima étteremben kérnek 400 ft-ot 2 deci (!) kóláért nem tudom miből gondoltad, hogy repülőn (!!!) 500 ft lenne egy félliteres...

2015. ápr. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
74%
2-4 € egy kávé vagy üdítő. Nem mondanám drágának egyáltalán. Magyar fizetésekhez képest tűnik csak soknak. Nekem a reggeli kávém munkába menet kerül 2.80 €-ba.
2015. ápr. 11. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Igen, a repülőkön horribilis árak vannak.

(Eurós ár van átszámolva mindig.)


Egyszerűbb, ha viszel fel magaddal, amit lehet. Még a duty free is olcsóbb, mint a gépen, de pl. becsomagolt kekszet kintről is bevihetsz.

2015. ápr. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Gyerekek ezért fapados. Valahonnan nekik is kell a bevétel. Ez az üzletpolitikájuk, REPÜLJ olcsón. Arról szó sincs, hogy hozol ezért a pénzért bőröndöt meg válassz helyet meg ennivalót, innivalót kapsz.

Nem kell ilyeneken felháborodni, csak rendesen utána kell nézni az áraknak előtte és nem utána meglepődni, ha mondjuk British Airways szintű repjegy áráért repült valaki fapadossal.


Ide kapcsolnám, hogy tudni kell fapadossal utazni, nem csak kifizetni a jegy árát. Például 2 jó tanács, ha nem akarsz a fedélzeten semmit se venni.

1. üres palackot átviszel a vizsgálatnál és utána megtöltöd vízzel

2. viszel magaddal otthonról kaját

2015. ápr. 11. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Lehet "menüket" is venni, ami elfogadható áron van. Ha jól emlékszem a Wizzair-nél egy bagett szendvics + üdítő + snack ha jól emlékszem 5 euró.
2015. ápr. 11. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Az interneten fent van az újságuk (ami a gépen szokott lenni). Ott megtalálod az összes terméküket.
2015. ápr. 12. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!