Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Légiutas-kísérőnek jó kell...

Légiutas-kísérőnek jó kell fejben számolnia, azaz kell a matek?

Figyelt kérdés
Úgy tudom hogy a gépen euróban árulják a kajákat,tehát ha valaki forintot ad akkor ugye ki kell számolni hogy mennyit is ér egy euró,ehhez lehet használni számológépet? Mert azért vesznek ketten egy 4 eurós kólát mondjuk és forintban fizetnek akkor át kell váltani.

2015. ápr. 24. 10:52
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
Van egy kütyüjük, nem ők számolnak.
2015. ápr. 24. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
73%
Nem fejben kell kiszámolni, de azért nyilván ne legyen az ember képtelen összeadni két számot.
2015. ápr. 24. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a gyors válaszokat.Mindenkinek ment a plusz :)
2015. ápr. 24. 14:44
 4/6 A kérdező kommentje:
Lehet még egy kérdésem.Mikor mikrofonon keresztül beszél a légiutas-kisérő az felvéterről megy? Mert mindig más hang mondja a dolgokat.
2015. ápr. 25. 14:05
 5/6 anonim ***** válasza:
Te tudsz felvételről mikrofonba beszélni? Most ha látod, hogy mozog a szája, és odatartja a mikrofont, akkor szerinted felvételről megy?
2015. ápr. 25. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hülyén írtam mert telefonról írtam úgy értem h felvéterről megy a bemutazkozás meg a biztonsági bemutató?
2015. ápr. 27. 21:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!