Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Mi az a "Redress number" az...

Mi az a "Redress number" az Austrian Airlinesnél?

Figyelt kérdés
2015. máj. 3. 17:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Az USA-ba repülőknél, a repülő út előtt a kötelező adataidat továbbítják a TSA-nak, azaz Transportation Security Administration-nek, így tudnak rólad, mikor érkezel. Ennek a továbbított adatoknak van egy száma, ez az.
2015. máj. 3. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Ez oké. Az Austrian oldalán a "My booking"-ban megadtam minden szükséges adatot (útlevélszám, dátumok stb.) és ott ki kellene nekem töltenem ezt is. De én nem tudom mivel, nekem nincs ilyen számom...AKkor ezt nem nekem kell megadnom ugye?
2015. máj. 3. 18:06
 3/5 anonim ***** válasza:
nem kell megadnod a számot, csak opcionális, ha rendelkezel vele, csak akkor kell megadnod.
2015. máj. 3. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A redress number-t azoknak osztják akiknek a neve azonos valakivel aki a "no flight" listán van hogy mégiscsak tudjon repülni. Neked nincs, tehát teendőd sincs.
2015. máj. 4. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi!!
2015. máj. 4. 18:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!