Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » A repülőtéren ki lehet nyomtat...

A repülőtéren ki lehet nyomtattatni a jegyet?

Figyelt kérdés
Akadt egy kis problémánk az online check-innel, így valamiért nem tudjuk kinyomtatni az összes repülőjegyet, átszállással együtt, így a kérdésem az lenne, ezt meg lehet tenni Ferihegyen? Be lehet csekkolni csak így simán ott is?

2015. máj. 24. 12:24
 1/2 anonim ***** válasza:
Természetesen. Van olyan légitársaság amelyik pénzt kér ezért (de bunkó) de ha átszállással repülsz akkor tuti nem Ryanair.
2015. máj. 24. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Ha nem fapados, akkor mindig elég a reptéri check-in. Azért tanácsosabb előtte online becsekkolni, mert még több hely közül tudsz választani, plusz én például laktóz-érzékeny vagyok, és azt is tudom akkor előre jelezni.


Nekem csak egyszer volt olyan problémám, hogy nem tudtam becsekkolni, mert az utolsó átszállás még több, mint 27 óra múlva volt, de a reptéren már arra is meg tudták csinálni a check-int.


Ha viszont Ryanair vagy Wizzair, akkor valahogy oldjátok meg, különben fizetni kell a reptéren.

2015. máj. 24. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!