Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » A Sidney-be induló repülőgépet...

A Sidney-be induló repülőgépet, hogy nem találom az induló járatok között?

Figyelt kérdés

London Hearthow nemzetközi repülőtérről indul Sidney-be gép,mert nem is egy barátom mondta,azt is mondták,hogy a Qountas,Ba,és még egy légitársaság indítja,meg eddig is tudtam,hogy London központi reptérről lehetetlen,hogy ne indulna közvetlen (Ausztráliába)Sidney-be gép.


Viszont flightradaron,ha rákattintonk a térképen London Hearthrow repterére akkor azonbelül a "deparutes" menüre akkor a reptérről induló járatokat mutatja mindet. Leírja,hogy 0-24óráig hová indulnak a gépek úgy mint amárcsak egy vasútállomáson az összes vonatok ki vannak írva hova mennek egy sárga fali menetrenden,biztos láttátok már állomásokon. Úgy írja itt is az összes induló gépet a "deparutes" menüben.


Az a kérdésem,hogy miért nem láttam az induló járatok között Sidney-t,mikor oda is megy gép? Miért nem írja?


Pedig figyelmesen végignéztem 0-24óráig,hogy hova mennek gépek,nem csak a mait,hanem a héten már több napit is,munkanapit is és Sidney-t nem láttam. Fura.


Hogy lehet?


Ha valaki itt leírja nekem,hogy mikor indul Sidney-be mikor,hánykor gép London H-ról és megtalálom,esküszöm felpontozom:)



2015. máj. 24. 21:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy ma nem megy csak holnap vagy holnap után
2015. máj. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Esélyes, hogy nincs olyan, hogy London -Sidney járat. Valahol kell hogy legyen egy átszállás
2015. máj. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Közvetlen járat nincs. Minden Sydney-be menő gép leszáll valahol. A Qantas például Dubai-ban. Majd ha a 777X üzembe áll 2020-ban akkor lesz direkt.
2015. máj. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2015. máj. 24. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező!


A gépek késő este indulnak. A Qantas járatának száma QF2 és este 9:35 kor indul londoni idő szerint. ( [link]


Ezenkívül a British Airways is indít napi egy járatot, szintén Dubai technikai megállóval.

2015. máj. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

De egy srác is elköltözött Ausztáliába csak nem Sidneibe hanem egy kisenb városba de Sidneybe repült Budapeströl.

Na Budapesstŕől elment BA géppel Londonig,Londonban átszállt egy hatalmas gépre ami Sidneybe ment és Londonból közvetlen Sidneybe ment a gép,nem kellett átszállni sehol Ausztráliáig. A gèp leszállt ugyan egy helyen egy-kèt órára,tankolt de a srác nem szállt ki,azzal a gèppel ment tovább tehát az a gép KÖZVETLEN Londonból Sidnei be ment. Ez tavaly ősszel volt mikor utazott. Telefonon már beszéltem többször vele,mondta,hogy valami 22 órát utazott azzal a géppel meg hatalmas volt,de több mindent nem beszélt róla.

2015. máj. 24. 22:10
 7/8 anonim ***** válasza:
Van közvetlen járat, igen, nagyjából 21-22 óra, Dubaiban csak technikai megállót tart a Qantas és a BA gép is.
2015. máj. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
21:25 kor indul londonból minden nap
2015. máj. 24. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!