Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Utazott mar valaki SAS-AIRLINE...

Utazott mar valaki SAS-AIRLINES-al? Ingyen vannak az etelek?

Figyelt kérdés

Mert a minap veluk utaztan de a fapadosokhoz hasonlo katalogus volt az etelekbol arral egyutt.

a gep szinte ures volt igy meg megfigyelni sem tudtam hogy mas fizet e erte vagy sem.

megkerdezni nem mertem, mert kellemetlen lett volna igy inkabb nem kertem semmit :D


2015. máj. 27. 17:23
 1/6 anonim ***** válasza:
62%
Tulajdonképp már csak a transatlanti járatokon vagy bussiness/first classon van ingyen étel/ital
2015. máj. 27. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Szoval ez igent jelent?

amugy nem igaz amit irsz, a nem fabados gepeken mindenhik adnak etelt. en havonta tobbszor repulok de ez volt az elso alkalmam sas-al. elotte monden tarsasagnal kaptam ingyen etelt, kiveve a fapadosokat.

2015. máj. 27. 17:35
 3/6 A kérdező kommentje:
bocsanat a hibakert
2015. máj. 27. 17:35
 4/6 anonim ***** válasza:

"Tulajdonképp már csak a transatlanti járatokon vagy bussiness/first classon van ingyen étel/ital".


Nem igaz, a nem-fapados légitársaságok többségén sima Európán belüli utakon is adnak valami kaját. Az megint más kérdés, hogy ez ritkán több, mint egy szendvics meg egy pohár ital.

2015. máj. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A SASon már sajnos régota nem adnak ételt. A Finnair ugyanez az árban csak a tea, kávé, víz van benne, minden másért fizetni kell. A Fionnair most vezette be, a SAS-on már 2-3 éve sem kaptam ételt. Igaz én csak rövid járatokon utaztam velük, gondolom a hosszabb utakon adnak ételt.
2015. máj. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hat ez nagy kar... Koszonom a hasznos valaszokat mindenesetre :(
2015. máj. 27. 19:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!