Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Elakadtam a fizetésnél hogyan...

Elakadtam a fizetésnél hogyan tovább?

Figyelt kérdés
Interneten foglaltam le a repülőjegyet, de amikor a fizetéshez értem, beírtam a kártyaszámom, amit kért és valamiért hibát írt ki... (Maestro) Aztán most ha megnézem a "foglalásaim" menüpontot ott van az időpont de oda van írva, hogy "fizetésre vár", de nem tudom hogy hogy kell onnan fizetni... Előre is köszönöm
2015. jún. 25. 12:18
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
És a valamilyen hibát az ujjunkból szopjuk ki?
2015. jún. 25. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

Maestro kártyával sok helyen nem lehet fizetni :S

Nekem is ez a gondom... van ahol jó, de van ahol nem. Nézd meg, hogy támogatja-e a Maestro-t vagy csak a Visa-t meg a MasterCardot.


Megoldás, ha nem támogatják: PayPall -ra rakj pénzt és onnna fizess

2015. jún. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Kétlem, hogy ott paypal-lal lehessen fizetni.

Melyik légitársaság?

2015. jún. 25. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Wizzair... Ha nem csinálok vele semmit és elveszik az a foglalas akkor azért nem kell kulon dijat kifizetni? És ha bemegyek a bankba és elutalom az ő számlájukra?
2015. jún. 25. 12:55
 5/7 anonim ***** válasza:
A Maestro kártya ún. elektronikus betéti kártya. Interneten hitelkártyával kell fizetni.
2015. jún. 25. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ha 72óráig nem fizetem be akkor abból nem lehet probléma nem?
2015. jún. 25. 16:50
 7/7 anonim válasza:

Nekem is ugyanez a problémám, Maestro-m van.

Januárban foglaltam utoljára Wizzairnél, akkor lehetett átutalással is fizetni. Valami erre vonatkozó nem volt a válasz emailükben?

2015. jún. 26. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!