Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Kézipoggyászban repülőn...

Kézipoggyászban repülőn mennyi ovszer vihető gond nélkül?

Figyelt kérdés
Egy hónapra megyünk barátnőmmel külföldre és azt szeretném tudni, hogy kb. Maximum mennyi ovszer vihető fel kézipoggyászban anélkül, hogy elvennék mert kereskedelmi mennyiségnek vagy hasonlónak számítana.

2015. jún. 26. 10:17
 1/9 anonim ***** válasza:
72%
Egy honap alatt megis mennyit tervezel elhasznalni, szazat? Legyen mar kicsit kisebb az arcod....
2015. jún. 26. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
74%
Az a 100 lehet nem is olyan sok.. ki tudja, lehet egy csaj megy ki a barátnőjével külföldre..."dolgozni". akkor az a száz pikk-pakk elfogy "dubaiban" :)
2015. jún. 26. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Normális választ kérnék.

Amúgy kedves első, nem, nem 100-at, de ha pl: viszek 30-at...

Tehát mi számít soknak?

Második válaszoló, nem két csajról van szó és főleg nem "munkáról"


És ha lehet akkor a kérdésre szeretnék NORMÁLIS választ kapni.

2015. jún. 26. 12:28
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha egy sort is elolvastal volna a kezipoggyaszban szallithato dolgokrol, tudnad, hogy kizarolag jovedeki termekekre (pl. cigaretta, alkohol) van korlatozas, ha egyaltalan van. Minden mas, ami nem tiltott (szuro-vago eszkozok, 100ml-nel nagyobb folyadekkal teli edeny, stb.), az szabadon felviheto.


Mondjuk a fentiek szellemeben gondold at, hogy a felliteres sikositodat is itthonrol akarod-e vinni, mert az ugy 100ml-nel joval tobb. Mondjuk az 1 honapra 30 gumi is enyhen szolva tulzasnak tunik, foleg az 1 hetes 'kenyszerszunetet' is figyelembe veve, de legyen neked...

2015. jún. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a viszonylag rendes választ.

Amúgy elolvastam a kézipoggyászról szóló részt és mivel én is csak azt találtam amit az utolsó le írt így feltettem a kérdést, egyébként előtte próbáltam utána nézni de sehol se volt róla infó.

Ne azzal foglalkozzatok h egy hónapra minek annyi amennyi mert csak az érdekelt, hogy csak 2-3 db ért nem szolnak a repülőn vagy ennél egy jóval nagyobb menyiségbe se kötnek bele értem ezt arra, hogy vám köteles stb.

2015. jún. 26. 22:53
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

99%, hogy nem néznek bele a poggyászodba, a röntgenen pedig nem látszik, hogy mi van abban a kis dobozban, sem a felirat.

A biztonságiak sem látnak mindent, én már vittem be gyógyszert Ausztráliába, amit nem igazán szabadna, egyszer véletlen vittem fel kést is a repülőre.

De komolyan, 30 db óvszer? Szerintem max mosolyognának egyet, és kellemes nyaralást kívánnának. Anyám minden évben visz ki 50-100 db csokit repülőn, és senkit nem érdekel.

2015. jún. 27. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a rendes választ. :)
2015. jún. 27. 11:19
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Összehasonlítva egy ezres doboz [link] méretét a kézipoggyász méretével, szerintem kétezer körül mert több nem fér el.
2015. jún. 28. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi ezt a fontos infót. :D
2015. jún. 28. 21:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!