Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Mi befolyásolja a repülőjegyek...

Mi befolyásolja a repülőjegyek árát?

Figyelt kérdés

2 nap alatt 50ezer ft-ot ugrott fel a repülőjegy ára a wizzairnél. 1 hónap múlva utaznék. Van esély rá, hogy lejjebb viszik az árát? Vagy innentől már csak felfelé megy?

MI az ami befolyásolja?



2015. júl. 7. 18:17
 1/8 anonim ***** válasza:

Összevissza módosítják, ha nincs fixen meg, melyik nap kell menni, akkor foglalj olyan napra, amikor olcsóbb, mert naponta más az ár, vagy menjél más társasággal.


[link]


itt kereshetsz járatot ár szerint

2015. júl. 7. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Akciók miatt változhat gyorsan. Akciós és sima jegyárak között hatalmas a különbség néha.

Plusz kérdés mennyien utaznak, ha befoglalnak egy nap x számú jegyet az már felnyomhatja másnapra az árakat.

Olcsobb csak akkor lesz ha valamilyen akció lesz.


Olcsó jegyeket akkor tudsz venni ha sokszor nézed a jegyárakat. Én most akarok venni Lufthansa jegyet, most 139 Euro, tudom, hogy ennél olcsóbb nem lesz. Tehát most kell megvenni különben mázli kell, hogy hasonló áron megkapjam.

2015. júl. 7. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hová utazol?
2015. júl. 8. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Egy szóval: a kereslet.
2015. júl. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
dubaiba
2015. júl. 10. 09:44
 6/8 anonim ***** válasza:
65%

Az azért kemény dió fapadossal... Nekem bőven túl van a tűrésküszöbömön, de van aki kibírhatónak tartja.


Az Emirates nem életveszélyesen drága, de a minősége nagyságrendekkel jobb.

2015. júl. 10. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

szerintem tök jól viselhető. kis alvás, kis zenehallgatás, kis olvasás és már meg is érkeztél. :)

egy volán buszos 4-5 órás út sokkal sokkal rosszabb tud lenni.

2015. júl. 10. 13:20
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is voltam már Dubajban a Wizzair-rel, egyáltalán nem vészes, simán kibírható. Szerintem 1 hónapon belül már nem fog jelentősen lejjebb menni az ár, de biztosra semmit sem lehet kijelenteni.
2015. júl. 10. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!