Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Csomag sérülésének javításának...

Csomag sérülésének javításának költségeit ki állja?

Figyelt kérdés
A Wizzair-rel utaztam es leszallas utan a csomagfelvetelnel a repulore feladott poggyaszom serulten erkezett meg. Jelentettem az esetet, de nem tudom, hogy ha biztositast nem kotottem a repjegy melle akkor abban az esetben ingyen megcsinaljak-e nekem a borond javitasat?
2015. júl. 9. 13:23
 1/5 anonim ***** válasza:
Kb 8 éve még az volt, hogy ki is cserélték a bőröndöt. De nem garantálom, hogy még most is így van.
2015. júl. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Rendben, vagy kijavitjak vagy kicserelik, de ki allja a koltsegeket? Mert nekem nem kotottem bizositas,es fogalmam sincs hogy megy ez.
2015. júl. 9. 13:43
 3/5 A kérdező kommentje:
*Rendben, vagy kijavitjak vagy kicserelik, de ki allja a koltsegeket? Mert nem kotottem bizositast,es fogalmam sincs hogy megy ez? A Wizzair allja minden koltseget vagy mivel nem kotottem biztositast, igy nem es nekem kell fizetnem erte?
2015. júl. 9. 13:45
 4/5 anonim ***** válasza:
A honlapjukon a szerződési feltételekben benne kell lennie ennek az információnak is. Csak raktad múlik, hogy megkeresed-e.
2015. júl. 9. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

ne hagyd annyiban, jarj utana, megiscsak a te karod


ha most azt irom, hogy senki nem fog fizetni elhiszed es elsomfordalsz?


kb. 5-8 eve anyueknak is serult a borondje a Lufthansan. Bejelentettuk a repteren erkezesnel de mondtak menjuk be az irodaba. Bementunk az (anno) Vaci utcai irodaba es jelentettuk a dolgot. Kerdeztek mennyi volt a borond es mivel kiszakadt valszeg ki is esett belole par ruha, mennyi volt a ruha... kitalaltunk egy barati osszeget hogy mi is jol jarjunk de ok se erezzek hogy tulzasba visszuk es ott helyben oda adtak az ezreseket ;)

2015. júl. 9. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!