Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Wizz fapados járaton tényleg...

Wizz fapados járaton tényleg szigorúan veszik a kézipoggyász méretét? A kézipoggyászom teljesen megegyezik a Wizz által megadott méretekkel (42x32x25), de a füle túl lóg a 32cm-es megengedett magasságon 2cm-rel. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2015. júl. 14. 07:18
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Nem számít bele, májusban kivették azt a részt az üzletszabályzatból, hogy a kerekek és a fül beleszámít.
2015. júl. 14. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:

És ezzel indult a történet:

[link]

2015. júl. 14. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
0%

Majd a kérdező kedvéért, vagy azok kedvéért, akiknek erősen túllóg a megadott méreten a bőröndje lyukat vágnak a repülő oldalán ugye?


Az én értelmezésem szerint a keretbe bele kell férni.

2015. júl. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Látom egyeseknek a Wizzair szabályzat és a belinkelt sajtóközlemény sem elegendő. Vagy csak egyszerűen fáj az igazság?
2015. júl. 14. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Akik lusták olvasni, azoknak segítek: Elkötelezettek vagyunk amellett, hogy folyamatosan felülvizsgáljuk és fejlesszük a fogyasztói élményt, ezért felkértük a teljes útvonalhálózatunk mind a 104 repülőterén földi kiszolgáló partnereinket, hogy a poggyászméretek vizsgálatakor az ésszerűség és a méltányos rugalmasság jegyében engedjék fel a kézipoggyászokat a fedélzetre akkor is, ha a fogantyú vagy a kerekek kilógnak a méret vizsgálatára alkalmas keretből.
2015. júl. 15. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim válasza:

#10 es Mehemed kedveert:

Azzal a ketreccel, amibe bele kell fernie a bordondnek, azt nezik meg, hogy az a poggyasz befer-e majd az elotted levo ules ala. Es elarulom, hogyha csak a kerekekasz, es a ful miatt nagyobb a poggyasz, attol meg vigan befer.


Egyebkent tobbek kozott az en panaszleveleim (Wizz, Budapest airport, Fogyasztovedelem) is hozzajarult, hogy mar nem ciciznek a ful es a kerek miatt. Ra par hetre modositottak a szabalyzatot.

2015. júl. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2015. júl. 21. 19:02
 18/19 anonim válasza:
Lehet már nem aktuális, de én most utaztam Wizz-el oda-vissza, a táskám volt vagy 48 cm hosszú, de senki semmit nem mondott.
2015. aug. 12. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Minden rendben zajlott túl vagyok az utazáson a kutya nem nézte a csomagot, hogy mekkora a mérete! Semmi panaszom nincs a Wizz air-ra!
2015. aug. 13. 13:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!