Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Szerintetek mennyibe kerül...

Szerintetek mennyibe kerül egy repülőút a világ összes fővárosába, ha nem szeretnék ottmaradni, és mennyi időt vehet igénybe?

Figyelt kérdés

#repülő #város #utazás #ország #főváros #álom #vágyakozás #repülőút #összes ország #világ összes országa
2015. júl. 22. 15:59
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
Mi van??
2015. júl. 22. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim válasza:
52%
Énis akarok menni :3 Ez nagyon nagyon jól hangzik , de azért biztosan nem olcsó játék :/
2015. júl. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
71750 euro, nem ismerem a forint arfolyamat, de majd kiszamolod. Ez csak az ut es egyaltalan nem biztos, hogy jol szamoltam:)
2015. júl. 22. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 A kérdező kommentje:
kösz hogy kiszámoltad de hogyan? ezenkívül a saját kaját vinnék, ha ezt egyszer kifizetem ezt
2015. júl. 22. 16:46
 5/35 anonim ***** válasza:
49%

Ember, vedd már észre, hogy szórakoznak veled! A kérdésed totál értelmetlen!

A "világ összes fővárosa"????

"nem szeretnék ottmaradni"?


Komolyan, hány éves vagy? :D

2015. júl. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 A kérdező kommentje:
szerintem 200
2015. júl. 22. 17:03
 7/35 anonim válasza:
Ezt hogy gondoltad ? hogy akarod kivitelezni ? mi a pontos terved ? Ennyi infóból nem lehet sokat mondani .
2015. júl. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 A kérdező kommentje:
"nem szeretnék ottmaradni"-úgy gondoltam hogy repülőtérről repülőtérre, ez a mániám: be kell járnom a világ összes országát minél olcsóbban, egyébként akkor is ha ottmaradnék; már sok ember csinált ilyet
2015. júl. 22. 17:10
 9/35 anonim válasza:
100%
De mi abban az élvezet hogyha csak a gépből látod az országokat ? Nekem is az az egyik álmom hogy bejárjam a világot de nem így már hogyha eljutok akarom látni rendesen , érezni akarom , haza akarok vinni belőlle egy darabot , de így hogy csak utazol és utazol nem valami élvezetes sőt nagyon megterhelő .
2015. júl. 22. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 A kérdező kommentje:
az az élvezet, hogy látom a világ összes országát ha leszáll a repülő, mert akkor biztos hogy azt látom amit akarok, és egyébként lehet hogy csak repülőteret látok, de az interneten google streetview-ban és képekben meg lehet nézni az országokat, városokat
2015. júl. 22. 17:24
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!