Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Kb mennyi idő alatt érek...

Kb mennyi idő alatt érek Japánba innen, Magyarországról, ha CSAK ODA megyek, non-stop?

Figyelt kérdés

2015. aug. 16. 08:20
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Hacsak azóta nem változott meg nagyon a helyzet, én úgy tudom, Japánba NINCSEN közvetlen járat M.o-ról. Én kétszer voltam eddig Japánban, mindkétszer muszáj volt átszállnom közben. Első utamon Párizsban szálltam át, másodjára Frankfurtban, csak onnan voltak közvetlen járatok.

Maga az út Párizsba/Frankfurtba kb másfél óra, onnan Japánba 12-13 óra, de persze a csatlakozás miatt kellett várni még pár órát.

De egyébként... Ha rákeresel bármilyen online repjegy foglalós oldalra, és bejelölöd, hogy M.o-ról Japánba akarsz menni, kiad csomó útvonal-kombinációt, ott jelölik az időtartamot is, az is tud neked képet adni az utazásról.

2015. aug. 16. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a választ! ^_^
2015. aug. 16. 08:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!