Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Ryanair-nél ha elmentettem az...

Ryanair-nél ha elmentettem az útlevelem adatait az online checkin-nél akkor valahogy vissza lehet még nézni (megváltoztatni tudom hogy nem)?

Figyelt kérdés
Csináltam az online check-int befejezni nem tudtam mert elfelejtettem , hogy még itt is le akarják húzni az embert és csak akkor lehet 30 nappal előtte ha külön fizetsz a választott székért ha ingyen akarod a széket véletlenszerűen kiválasztva akkor egy héttel lehet előtte na mindegy is de természetesen az útlevél adataimat előtte már elmentettem ami nagy valószínűséggel jó csak szimplán egy idegbeteg vagyok és mindent túlizgulok és jó lenne lecsekkolni még egyszer nehogy majd a reptéren derüljön ki, hogy elírtam valamit főleg, hogy fontos, hogy odaérjek ahova megyek de nem lehet megnézni legalábbis én nem tudom esetleg valaki tudja, hogy lehet e vagy nem? Megváltoztatni tudom, hogy esetleg csak telefonon lehet, de hogy miért rejtették el azt nem tudom..

2015. aug. 21. 08:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem tudod, de ne parázz, senki nem ellenőrzi.
2015. aug. 21. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
tényleg? de jó:D reméljük
2015. aug. 21. 12:34
 3/4 anonim ***** válasza:
De, beszállásnál ellenőrzik az útleveled adatait a kis "bádogkarámban". Talán rajta lesz a beszállókártyán, de nem biztos :)
2015. aug. 23. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Csak a nevet ellenőrzik és nincs rajta a beszállókártyán.
2015. aug. 23. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!