Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Ryanairnél foglaltam jegyet,...

Ryanairnél foglaltam jegyet, de nevet kéne változtatnom. Online vagy az indulás előtt a reptéren tehetem meg?

Figyelt kérdés
Szabóné Varga Judit, kihagytam a Varga-t így néz ki most Hölgy Judit Szabóné. Gond lesz ebből?

2015. szept. 19. 17:51
 1/5 anonim ***** válasza:

Hívd fel őket telefonon, ha normális embert fogsz ki, akkor ingyen kijavítja.

Semmiképp se online, mert akkor biztos kell fizess a névváltoztatásért. A reptéren pedig vagy lenne gond ebből vagy nem.

2015. szept. 20. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Így van, hívd fel őket. 24 órán belül ingyen javítanak ilyen jellegű hibát.
2015. szept. 20. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez nem név változtatas, hisz ugyanaz marad az utas. Ez csak javitas, ami ingyenes, bár szigoruan nézve csak 3 karakterig lehetne de talan jo fejek lesznek.

Mert amugy a név valtoztatas 35e Ft/irany, tehat 70ezer ft oda-vissza.


Amugy a reptéren valoszinu akkor is siman atengednek ha igy hagyod.

2015. szept. 20. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Angliában van egy csóka, aki azért változtatta meg hivatalosan a nevét, mert eírták a repjegyen és így olcsóbb volt :D De remélem, neked sikerül ingyen.
2015. szept. 23. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszát.
2015. szept. 24. 05:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!