Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Mi történik abban az esetben,...

Mi történik abban az esetben, ha a repülőn szállított állatot nem engedi be a célállam?

Figyelt kérdés
Máltára szeretném vinni a macskámat. Egyik ismerősöm is vitte és amikor leszálltak, ott várta egy állatorvos, aki megvizsgálta a macskát és ellenőrizte a papírjait. A papírokat indulás előtt is megnézték, anélkül fel sem szállhatott volna a macska. Nem egészen értem, hogy a célállomáson miért van állatorvos? Bár nem találtam esetet, hogy ne engedték volna be az állatot az országba, de mivel mégis ott az állatorvos, így elméleti szinten előfordulhat, hogy ne engedjék be valami miatt? És ha netán ilyen lenne, akkor mi van? Visszafordítanak minket? És ha nincs pénzem, hogy azonnal visszarepüljünk?

2015. szept. 28. 03:26
 1/3 anonim ***** válasza:
0%
Az történik, hogy ez ellen két dolgot tehetsz:...
2015. szept. 28. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
50%

Mert az induló állam orvosa nem a cél állam orvosa és nem a célállam törvényei szerint jár el.

Ha nem engednek be, akkor vagy visszajössz, vagy úgy jársz, mint Tom Hanks.

De ez nem csak állattal lehet. Tőled is bármikor megtagadhatják a belépést.

2015. szept. 28. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem karanténba viszik ha valami gondot találnak az állattal.
2015. szept. 28. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!