Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Steward (ess) ként az Emirates...

Steward (ess) ként az Emiratesnél?

Figyelt kérdés
A világ egyik legjobb légitársaságához mennyire nehéz bekerülni? Az igaz, hogy aláíratnak egy szerződést, mely szerint 5 évig nem vállalhatok gyermeket? (Mondjuk ez a legkisebb probléma). 3 nyelven beszélek, 2 éve modellkedem, és a diplomám után szeretném kipróbálni magam ebben a szakmában. Pozitív vagyok és mosolygós, a vendéglátóiparban dolgozom, imádok repülni és új kultúrákat megismerni.

2015. okt. 1. 14:59
 1/5 anonim válasza:
91%

[link]


Kicsit magas a léc,előbb egy európai társaságnál szerez gyakorlatot!


Sok sikert!

2015. okt. 1. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
70%
Semmi bajom az arabokkal de én nő lennék nem mennék arab céghez. Náluk a nő megítélése más mint máshol.
2015. okt. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
94%
Nem lehetetlen, bár valóban több esélyed van, ha gyakorlattal jelentkezel, de egy próbát megér azért. Én ugyan földi kiszolgálásban dolgozom és nem is ennél a légitársaságnál, de vannak kapcsolataim ott, például a volt lakótársam kétszer próbálkozott bekerülni hozzájuk, az elsőnél elbukott, utána elment a Ryanairhez, és most fél éve ismét próbálkozott, sikerült is neki. De nyilván van példa arra is, hogy valakit gyakorlat nélkül felvesznek. Nyelvtudás (az angolon kívül) nagyon nagy előny.
2015. okt. 1. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!!:)
2015. okt. 1. 16:19
 5/5 anonim ***** válasza:

Etihad sokkal jobb ;) Azt mondják, hogy az Etihadnál a legjobb dolgozni. Barátnőmmel együtt most választunk légitársaságot.

de nézz utána az arab kultúrának, lehet, hogy el fog menni a kedved az araboktól (a kultúrájuk miatt nem megyünk az arabokhoz repülni)

2017. jún. 30. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!