Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » A wizz air nél felvihető a...

A wizz air nél felvihető a gépre pelenkázótáska?

Figyelt kérdés
1,5 éves a babám most utazunk először repülővel és aki már rutinos ebben szeretnék segítséget kérni mire figyeljek oda, hogy történnek a dolgok a gépen stb...?Priviben is lehet. köszönöm a segítségeteket
2015. okt. 12. 12:53
 1/3 Nagilum válasza:
Ha méretbe belefér, szerintem fel lehet. Fontos, hogy minden folyadék, kenőcs, stb. maximum 100 ml-es tartóban legyen, külön lezárható zacskóban, különben elveszik. Ha nagyobb, de pl. gyógyszer, akkor fel lehet vinni, de kell hozzá valami igazolás. Röviden: Popsikenőcsből a kis tubus menjen. :)
2015. okt. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Yehudina ***** válasza:
Én megkérdezném a WIZ Air-t, ugyanis minden légitársaságnál mások a szabályok. Van ahol a gyerek részére bármit fel engednek vinni, van amelyik társaság korlátozza. Nem tartozik szorosan a témához, de jó lenne erre is odafigyelni. Jóllehet nekem jóformán csak tengerentúli tapasztalataim vannak vagy 40 éve, mégis befürödtem egy dologgal, amiről azt hittem tudom a szabályt. A budapesti repülőtéren, a duty free üzletben vásároltam néhány üveg magyar szeszes-italt, amit az átszállásnál (Donában) úgy elvettek tőlem, hogy rossz volt nézni. De nemcsak tőlem vették el, hanem mindenkitől. Ott sorakoztak a fütyülős barackpálinkák a tokaji aszúk és a csodálatos Unicumok társaságában a körtepálinkák körtével, a cseresznyepálinkák és kóser szilvák egy padon, a feltépett (Budapesten gondosan lehegesztett) átlátszó nylon szatyrokban, amelyeken több nyelven is olvasható volt, hogy AZ UTAZÁS BEFEJEZÉSÉIG TILOS FELBONTANI.
2015. okt. 21. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2 év alatti gyerekhez ingyenesen felvihetsz egy KICSI! táskát külön,amiben a baba szükséges felszerelései vannak.
2015. okt. 23. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!