Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » A repülőtereken kifelé is van...

A repülőtereken kifelé is van biztonsági ellenőrzés? Vagy csak befelé?

Figyelt kérdés

2015. okt. 29. 12:11
 1/10 anonim ***** válasza:

Csak befelé menet van. Kifelé még sehol nem találkoztam biztonsági ellenőrzéssel, pedig jó néhány repülőtéren megfordultam.

Határellenőrzés ill. vámvizsgálat van, ha Schengeni-övezeten ill. Európai unión kívülre/ről utazol.

2015. okt. 29. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Bocsánat, de az árvilágítás nem biztonsági ellenőrzés? Mert azt EU-n belül is gyakorolják rendszeresen.
2015. okt. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ha pl. Budapest-London útvonalon utazol, akkor átmész Budapesten a biztonsági ellenőrzésen. Londonban szúró próba szerint ellenőrizhetnek. De általában nem jellemző, hogy EU-n belül érkező részen ellenőriznének.

Azért nem érdemes csempészni, bárhol megállíthanak és átvizsgállhatnak.

2015. okt. 29. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Van ahol van, pl. Dubajban.
2015. okt. 29. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Van ahol van. Afrikából, Ázsiából érkező járatokat rendszeresen ellenőrzik.
2015. okt. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
0%
Biztonsági ellenőrzés kifelé sehol sincs, ha elhagyod a repteret, ha tranzitba mész, akkor vagy van vagy nincs, országa válogatja. Határ és vám lehet.
2015. okt. 29. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Szúrópróba szerűen bárhol előfordulhat, leginkább a vám és tiltott tárgyak miatt. De több olyan reptéren is megfordultam már, ahol mindenkinek átvilágítják a poggyászát kifele menet, pl Abu Dhabi, Auckland.
2015. okt. 30. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
6%
Abu Dhabiban még nem voltam de Új-Zélandon kaját keresnek és nem bombát. Nem biztonsági ellenőrzés.
2015. okt. 30. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Hát pont ez az ha voltál Aucklandban, akkor tudod, hogy átvillágítják érkezéskor is a csomagod. Nem igaz, hogy csak gyümölcsöket keresnek, mindent ami a belépő kártyádon van, tehát, étel, gyógyszerek, drog stb.

Minden ami elvámolásra szükséges.

2015. okt. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Tegnap jöttem haza Norvégiából Londonon GTW keresztül.

Leszállás után útlevél-kontroll.

Újra becsekkolni, útlevél-kontroll, arcfelismerős automata, az arcomat nem azonosította a hányadék útlevélképpel, külön ellenőrzés, majd cipő le, személyes motozás...

Ferihegyen leszállás után mindenkinek újra útlevél-ellenőrzés...

Biztos valami akció vagy ilyesmi volt, mert eddig ilyet nem tapasztaltam!

2016. febr. 9. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!