Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Muszaj kinyomtatnom a beszallo...

Muszaj kinyomtatnom a beszallokartyat?

Figyelt kérdés
Londonbol repulok Budapestre, aztan pedig vissza, online mar becsekkoltam, a kerdesem viszont az, hogy muszaj kinyomtatnom a beszallokartyat? Iphone-om van es a wizzair alkalmazasbab ia meg tudom nyitni a beszallokartyam, illetve van kulon alkalmazas a telefonomon ami lemeni az ilyen dolgokat, ergo internet nelkul is mukodik. Elfogadjak igy is van feltetlen kell a papir verzio?
2015. nov. 21. 14:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
0%
kell a papír
2015. nov. 21. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
21%
Nem KELL, de anélkül nem engednek fel. A telefon nem elfogadható, a papír alapú szükséges
2015. nov. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Nem kell kinyomtatnod. Ugyan a nyomtatás nem több, mint 20 penny, de ha gondolod, a becsekkoláskor kiválthatod ezt a helyi utasfelvételi díj megfizetésével.

Nem tudom mennyi lesz, mert ez az a díj, amit csak az idióták fizetnek meg, de olyan 20 font környékén lesz.

A te dolgod, a te szabad választásod.

2015. nov. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Igen, ezt tudom, hogyan mukodik, viszont itthon nem tudom kinyomtatni, ezert szeretnek elkuldeni emailben, vagy pendrivera tenni, de semmilyen lementesi lehetoseget nem latok. Wizz air-rol van szo. Valaki tud esetleg ebben segiteni? Koszonom
2015. nov. 21. 17:24
 5/12 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem zárom ki, hogy ne tudnál becsekkolni a mobilod mutogatásával, mert mentem már így át náéhány ellenőrzésen. Azt viszont meg kellene nézni, Londonra épp mi a szabály. De ettől függetlenül állítom, csak van abban a tízmilliós nagyvárosban egy nyomorult nyomtató, nem baj, ha mekeg is, csak nyomtasson közben.

Egy könyvtárban, egy internetkávézóban, vagy a hotel halljában. A szomszédnál, vagy a szomszéd jó csajnál.

ájfónnal már lehetne annyi eszed. Vagy nem.

2015. nov. 21. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Olvasd el akkor, hogy mi a problemam:)) attol fuggetlenul, hogy az embernek iphone-ja van nem kell mindenfele szamitogepes hulyeseghez ertenie. Nem azzal van bajom, hogy nem tudom hogyan nyomtassam ki, de ahhoz pl h kinyomtassam mashol le kellene mentenem, de ez a nagyon jo wizzair ezt nem teszi lehetove.
2015. nov. 21. 18:43
 7/12 anonim ***** válasza:
Akkor: megpróbálod otthon kinyomtatni, és közben megkeresed a "nyomtatás fájlba" opciót. Kapsz egy fájlt, amit azután már le tudod menteni a pendrive-ra. Nem tudom, milyen a rendszered, lehet, hogy kell majd valami virtuális nyomtatót telepítened a művelethez.
2015. nov. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Gepen keptelenseg, de rakerestem es sokaknak gondot okoz. Probaltam en is hogy megnyitom nyomtatasi kepet es lementem, de nem engedi. Azota mar telefonra sikerult lementem, de ezt is csak az iphone okossaganak lehet koszonni. Ez a wizzair egyebkent nem tudom mit kepzel magarol. Regebben a repteri csekkolasert sem kellett fizetni, most meg mar egy ablak melle szolo jegyert is kulon fizetni kell egy FAPADOS jaraton, ahol a 165 centimmel a labamat alig tudom kinyujtani. A repulojegy arakrol mar nem is beszelve..
2015. nov. 22. 00:42
 9/12 anonim ***** válasza:

Köszönjük kedves kérdező, hogy amolyan Tiborc panaszaként mindezt elmesélted nekünk.

Mást már értjük, hogy számodra minden nap egy küzdelem.

2015. nov. 22. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

[link]


Ezzel az applikációval (csak ezzel!) is mutathatod a beszállókártyát. Más esetben mindenféleképpen ki kell nyomtatnod,ha online check-in választottál.

2015. nov. 22. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!