Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Repülőn kézipoggyászban lehet...

Eruthalion kérdése:

Repülőn kézipoggyászban lehet HDD merevlemezt szállítani?

Figyelt kérdés
Pénteken utazok haza Németországból. Van kint is egy asztali gépem, arra gondoltam, kiszedem belőle a vinyót, hogy csak azt kelljen cipelnem, ne kelljen mindig laptoppal szenvedni a repüléskor, de mivel az elektronikai cuccokba állítólag belekötnek, nem tudom, lehet-e magában szállítani. Úgy értem, mobil rack, doboz, külső ház stb nélkül

2015. nov. 23. 11:49
 1/5 anonim ***** válasza:

>> állítólag belekötnek


Miért nem olvasod el a gépre felvinni tilos dolgok listáját ?

2015. nov. 23. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Hát én a laptopot se a feladottba raknám.
2015. nov. 23. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:

Azt nem tudom, hogy lehet e, en mindenesetre iden WizzAiren vittem, nem szoltak semmit, csak az atvilagitasnal ki kellett vennem a kezipoggyaszbol, mivel fem.

Ettol fuggetlenul tenyleg érdemes elolvasni a szabalyzatot, hogy lehet e vinni :)

2015. nov. 23. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem kell minden butaságot elhinni. Németországban tény, hogy jobban megnézik a kamerákat egyébb elektronikai cuccokat, de csak azért mert ezekben könnyű csempészni. De ha minden rendben van, akkor felesleges aggodni, felengedik a gépre.
2015. nov. 23. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Simán viheted.
2015. nov. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!