Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Üres energiaitalos dobozt fel...

Üres energiaitalos dobozt fel lehet vinni kézipoggyászban a repülőre? (WizzAir)

Figyelt kérdés

2015. dec. 2. 17:00
 1/10 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem nem fogjak engedni, de nincs szemelyes tapasztalatom ilyennel.
2015. dec. 2. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
51%
Szerintem felviheted, hacsak nem minősül szúró-vágó eszköznek.
2015. dec. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Üres vizespalack, termosz gyakran van nálam, ebből nincs gond. Egyszerűsíted mindenki életét ha kiveszed a csomagból és kiteszed külön, hogy láthassák üres. A röntgen folyadékot nem mutat ki csak egy olyan alakú valamit amiben akár folyadék is lehet...
2015. dec. 3. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 glaslo1 ***** válasza:
0%
Minek, ha üres? A gépen kapsz ami van!Ha suvenir akkor küldd postán!
2015. dec. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Egy ures energiaitalos dobozbol 3 masodperc alatt lehet hajtogatni egy kest amivel barkinek elvagod a torkat. Csak gondolj bele hogy egy bortonben mekkora kincs lenne egy jo kis aluminium doboz! Nem vihetsz fel ilyeneket, ha meg megis megengedik, akkor jo nagy barmok!
2015. dec. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, egy próbát megér :)
2015. dec. 3. 20:19
 7/10 anonim ***** válasza:
Azt mi a fenének vinnél fel ilyesmit?
2015. dec. 4. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
A fiam gyűjtő, hoztam neki Dániából, megmutattam hogy üres, szó nélkül felvihettem...
2015. dec. 9. 04:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nálam mindig üres műanyagpalack van, mert a reptéren megtölteni ingyen lehet, ellentétben a 3 eurós vízzel. Abból nincs gond. Fémet még nem próbáltam
2016. jan. 5. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Szia végül felvihetted a repülőre? Mi is most repülünk vissza és fel szeretnék vinni egy ilyen energiaitalos dobozt üresen. (Én is a Wizzair-rel repülök) szóval érdekelne. Előre is köszi
febr. 21. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!