Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Milyen átrepülni az Atlanti-óc...

Milyen átrepülni az Atlanti-óceán felett?

Figyelt kérdés
Érdekelne, hogy mennyire erős a turbulencia, mennyire veszélyes repülni arra fele... Köszönöm
2016. jan. 12. 20:01
 1/6 anonim ***** válasza:
23%
én átaludtam, így fogalmam sincs, hogy volt-e turbulencia..
2016. jan. 12. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
54%
Nem veszélyes, nálunk odafele volt egy kis rázkódás, de semmi vészes. :) Hazafele meg semmi "izgi" nem történt, gyorsan eltelt az a pár óra. :)
2016. jan. 12. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
4%

Repülni mindenfele veszélyes, mert turbulencia mindenütt várható.

De ha nem turbulencia, akkor cunami.

2016. jan. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
69%
Turbulencia? Nyomát se láttam 12 óra alatt...
2016. jan. 12. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Kedden repultunk Parizsbol San Francisco ba.. Szoval volt egy keves turbulencia. Es pont az ocean folott voltunk. Mar tibbszor repultunk San Francisco es haza vissza, ritka amikor az ocean felett nem volt turbulencia. Van aki annyira alszik hogy eszre sem veszi.
2016. jan. 14. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mikor én repültem, az óceán felett nem volt turbulencia, csak az odaúton Kanada (Hudson-öböl) felett, de az se volt vészes, csak az öveket kellett bekapcsolni egy pár percre.
2016. jan. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!