Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Hajnalban (olyan 4:00-4:30-kor...

Hajnalban (olyan 4:00-4:30-kor) általában mennyien vannak a repülőtéren?

Figyelt kérdés

Ugyanannyian, mint délután? Vagy valamivel azért kevesebben?

És repült már valaki közületek korán induló géppel? Milyen volt? Végig aludtátok az utat? :D


Köszi :)


U.I.: Liszt Ferenc repülőtér



2016. jan. 23. 11:02
 1/10 anonim ***** válasza:

Vannak. Nem sokan, de vannak.


Hogy vegigalszod-e az utat, azert erosen fugg attol milyen hosszu az ut. En special egy Frankfurtig tarto uton is siman bealszom (1:40), mer' unalmas, zaj van, nem lehet maszkalni, stb.

2016. jan. 23. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszi :D
2016. jan. 23. 11:29
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg kifejezetten sokan vannak. Reggel 6-tól kezdenek indulni a menetrend szerinti gépek, 6 és 7 között elmegy vagy 10 gép. Fél 5-kor már szinte mindenki ott nyüzsög a 6-kor induló gépekhez.
2016. jan. 23. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Sokszor mentem már 6 órakkor induló géppel és valóban sokan szoktak lenni, mert sok gép megy akkortájt. Én általában a felszállást végignézem, aztán alszom 1-1,5 órát.
2016. jan. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Sosem láttam még a repülőteret olyan korán, pedig több tucat reggel hatos indulásom volt már ott.

5 után szoktam kiérni, és még mindig elég volt.

Sokan vannak, az igaz, de halad a sor. Talán a nyári csúcsszezonban telik meg igazán a secu, de az is elviselhető.

Az meg, hogy ki mennyire tud aludni útközben egyéni dolog.

2016. jan. 23. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én reggel hatos géppel szoktam sokszor menni, és az azt jelenti, hogy 4 körül érek ki. Rengetegen szoktak lenni.

De persze nyáron inkább többen vannak eleve, mint télen.

2016. jan. 23. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Sokan vannak. Én átszállásnál repültem így, 3-tól 6-ig dekkoltunk a reptéren, hát ott aludtam a váróban is meg a gépen is :D

De egyébként is mindig alszom, mert a biztonság kedvéért daedalonnal utazom, az pedig altató hatású.

2016. jan. 23. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek :) Tehát ne számítsak arra, hogy csak pár ember lesz :D
2016. jan. 23. 13:53
 9/10 anonim ***** válasza:

Sokszor mentem reggel és igen vannak sokan mert reggel 6-tól viszonylag sok gép indul viszonylag rövid időn belül.

Mondjuk fél 5 előtt felesleges ott lenni, ha csak 6-kor indul a gép.

2016. jan. 24. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Valtozo de sokszor jartam mar ilyenkor a repteren es eleg kevesen vannak.
2016. febr. 13. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!