Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Ha New Yorkból szeretnék...

Ha New Yorkból szeretnék elrepülni Las Vegasba, itthon kell megvennem a jegyet, vagy ott helyben?

Figyelt kérdés
Ha itthon kell megvennem, melyik oldalon foglaljak?
2016. jan. 29. 10:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Ott veszed meg, ahol akarod. Persze célszerű hetekkel-hónapokkal előre, mert akkor nagy eséllyel olcsóbb lesz.


Kismillió jegykereső és -foglaló oldal van. Én a kayak.com-ot szoktam meg, de mások biztos másra esküsznek.

2016. jan. 29. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Az utolsó pillanatban megvett jegyek nem szoktak olcsóbbak lenni egy jókor megvett jegynél.

Az internetnek hála otthonrül, a karosszékből találod meg a legjobb ajánlatokat.

Érdemes a nagy keresőket használni, az előző hozzászóló által említetteken túl jó még az orbitz, az expedia, a hipmunk, travelocity, és kb 250 másik oldal.

2016. jan. 29. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Skycanner?! Azt néztem most :) És az árak is nagyon jók.

Úgy kerestem rá,hogy Budapest- New York , Vegas- Budapest. Kereken 200ert. Az azert jo. És csak hazafele van 2 átszállás. LA ,London. Megnéztem,hogy egy "egyutas" New York- Vegas 53 ezer. Szóval 250böl megvan az összes repülőjegy. British Airways a légitársaság. Azt írják jó. Vélemények? :)

2016. jan. 29. 16:40
 4/12 anonim ***** válasza:

Ha szerinted jó az ár, akkor vedd meg.

Mondjuk szerintem a New York Miami szektornál valamit félrenéztél azzal az 53 ezerrel, mert 200 euróért manapság is van retúr Miami repülőjegy Bécsből, de a te dolgod.

Vedd meg.

2016. jan. 29. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Nem teljesen értelek :D
2016. jan. 29. 19:47
 6/12 A kérdező kommentje:

Miért mennék Miamiba?

Budapeströl New Yorkba. Kulon megveszek egy jegyet New York- Vegasba(az volt az 53 ezer). Majd Vegasbol- Budapestre. A Budapest- New York -visszafele Vegas-Budapest azt egyszerre veszem meg :) Csak a New york- Vegast veszem meg külön. Neztem New york- Vegas retur jegyet de csak az az 1 jegy 200 lenne. Igy meg meguszom az egeszet 250-bol :D De segits ha van valami hasznos tanacsod,hogyan lehetne tobbet sporolni!! Megkoszonnem! :) (elnezest az ekezetek hianya miatt, telefonrol irtam most)

2016. jan. 29. 19:53
 7/12 anonim ***** válasza:

Nem azt mondtam, hogy menj Miamiba. Csak megjegyeztem, hogy egy óceánt oda vissza át lehet repülni 200 dollárból (napi találat volt teljesen nyilvános, Bécs és Miami közt), akkor kicsit soknak tűnik hogy New Yorkból kb ennyiért mennél Vegasba.

Keress még.

2016. jan. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Valóban sok 53e HUF egy New York-Vegas repjegyért, keresgélj még! :) Egyébként itthon is megveheted, teljesen mindegy.
2016. jan. 29. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Igy mar vilagos!! :) Koszonom szepen a segitsegeteket!! Nem voltam elegge tisztaban a repjegy arakkal kapcsolatban. Keresgelek meg :)
2016. jan. 29. 21:55
 10/12 A kérdező kommentje:

Mehemed Tehene

Melyik oldalt nezted? Tudnal segiteni? :) A Pelikant neztem, de van,hogy eleg irrealis arakat dob ki.

2016. jan. 29. 22:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!