Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Wizz Air-rel utazok 3 hét...

Wizz Air-rel utazok 3 hét múlva, internetes utasfelvétellel, online utaltam el a repjegy árát. Ebből adódhat gond?

Figyelt kérdés
Németországban élek; közelmúltban mentem férjhez , és adatoknak természetesen az új ferjezett nevemet adtam meg . DE a bankkartyan ( ami német ugye ) még a lanykori név szerepel , atutalasnál rendesen megadtam a 6 jegyű fogalalo kódot , viszont a másik rubrikaba kozlemenybe úgy írtam a nevet ahogy a kartyamon is szerepel .

2016. febr. 23. 10:18
 1/6 anonim ***** válasza:
54%
A repülőjegyen lévő név és a személyi azonosító okmányban lévő név meg kell egyezzen. A számlát mindegy kinek a kártyájával fizetik ki. Ha kifizetem húsz emberét a saját kártyámmal, vagy akár egy céges kártyával, nem fognak reklamálni.
2016. febr. 23. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Az stimmel:).

Akkor nem lesz gond hogy a közlemény rubrikaba úgy írtam a nevet ahogy a bankkártyamon van .. köszi a választ :-)

2016. febr. 23. 11:34
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem értem a bankkártyádnak mi köze van ehhez az egészhez, mikor nem bankkártyával, hanem banki átutalással fizettél.

Értelemszerűen azt a nevet kellett volna beírni a közlemény rovatba, amire a foglalást csináltad.

Remélhetőleg a foglalási kód alapján beazonosítják az utalásod és nem fognak fennakadni a név eltérésen, de ez nem 100%.

2016. febr. 23. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
#1 Nem bankkártyával fizetett!
2016. febr. 23. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Kihelyezett terminál gépről történt az utalas a bankban .

A saját bankszamlalszámomról sepa átutalással .

2016. febr. 24. 09:06
 6/6 A kérdező kommentje:
Nemrég igazoltak vissza , minden rendben :-)...Szép napot !
2016. febr. 24. 11:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!