Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Foglalási probléma? Törlik a...

Foglalási probléma? Törlik a jegyet?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Pár napja, a tripsta.com-on foglaltam egy Turkish Airlines jegyet. Minden rendben ment, átutaltam a pénzt, megkaptam egy emailt a foglalás visszaigazolásával, majd egy másik emailben megkaptam az elektronikus jegyemet is. Eddig minden rendben, aznap be is léptem a foglalásba, oké volt.


Ez 4 napja volt. Ezután ma, kíváncsiságból be akartam lépni a foglalásomban, és ezt láttam: "Last day for issuing your ticket.". Utána laptopról is megnéztem, nem láttam a foglalást, csak annyit röviden, hogy "Online felületen nem lehet fizetni, keresse fel a Turkish Airlines ügyfélszolgálatát vagy jegyárusító irodáit stb.".

Ezután valamiért pár perccel később, megint beléptem, akkor már újra a normális foglalást láttam, szó nem volt az előbbi képernyőről. Ott a jegy status-a "confirmed" volt, mint eddig.

Most ebben valaki tud nekem segíteni, hogy aggódjak vagy sem? Vagy mégis mi az ördög ez? Mi ez az "issuing the ticket"???



2016. febr. 24. 21:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy valami informatikai gond volt, amikor azt írta.

Én nem aggódnék.

2016. febr. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Minden esetre már találtam magyar számot a Turkish Airlineshoz, hogy zaklathassam őket holnap egy csöppet:). Köszönöm a választ!
2016. febr. 24. 22:20
 3/4 anonim ***** válasza:

Egyetlen dolgot kellene tenned, a checkmytrip oldalán, vagy a Turkish oldalán ellenőrizned a foglalásod állapotát.

Ha ezeken rendben van, akkor fölösleges a telefonálgatás.

2016. febr. 25. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Irtam, hogy a turkish airlines oldalan tortent mindez :). Azota viszont felhivtam oket, ott lattak a foglalast es minden rendben volt vele, szoval oke:)
2016. febr. 25. 10:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!