Kezdőoldal » Utazás » Repülés, repülőjegyek » Hogyan használható a ryanair...

Hogyan használható a ryanair légitársaságnál az 50% kedvezmény?

Figyelt kérdés

gyereknél a 20kg-os feladandó poggyászra 50% kedvezmény van, de nem találtam arról sehol se felvilágosítást, hogy ezt csak úgy vehetem igénybe ha én is veszek magamnak feladandó poggyászt vagy elég az ingyenes kézi poggyász?

[link]

[link]

[link]


2016. febr. 26. 11:27
 1/6 anonim ***** válasza:

Van a honlapjukon egy kis chat ikon, ott ingyen és pillanatok alatt megválaszolják az ügyintézők a kérdésedet.

Azt nem értem, miért kell az egész családnak feladott poggyász, ehhez tudnod kell, ezen kaszálnak a legnagyobbat. De tiszteletben tartom, a te dolgod, hogy mindenki feladottat is, nagy kézit is vonszol maga után, de szerintem ez nem buli.

2016. febr. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
a chat csak akkor használható ha már meg van vásárolva a jegy
2016. febr. 26. 23:25
 3/6 anonim ***** válasza:
Pontosan úgy van, ahogy írtad. Veszel a jegyed mellé magadnak egy feladandó poggyászt, ezután ha hozzáadod a gyerekét, az övé féláron lesz.
2016. febr. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Úgy nem éri meg. De amikor hozzá adom a gyerek poggyászt felugorhatna egy ablak, hogy még nem adtál hozzá felnőtt poggyászt ezért még nem választhatod ki.
2016. febr. 27. 21:35
 5/6 anonim ***** válasza:

Ott van a harmadikon, hogy a felnőttnek is kell... Jó, nem írták hozzá, hogy "feladott", ezért jelenthetnéd őket a gazdasági versenyhivatalnál és fél év pereskedés után megkapnád az 5000 Ft kedvezményedet :D

Ha így már nem éri meg, azon ne lepődj meg, a Ryanair sose arról volt híres, hogy szeretetszolgálatként működik.

2016. febr. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen én is látom, hogy oda van írva na de abból nem jut semmire az ember. Nem igazán tudom, hogy wizz air vagy ryanar. Még soha nem utaztam most hiába kezdenék el véleményeket olvasni akkor se tudnék választani. Valamiért az agyam a wizz felé húz.
2016. febr. 29. 22:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!